KBSL · 9. Hafta · 2021-2022 · 19 Aralık 2021 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 20-6 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya 07 Basketbol | 6 | 18 | 20 | 10 | 54 |
| Nesibe Aydın | 20 | 16 | 16 | 24 | 76 |
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 73.3 | Tempo | 74.0 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
74.5 sezon ort. 88.9 | 100 hücumda sayı | 100.7 sezon ort. 100.5 |
38.2% sezon ort. 46.2% | eFG% | 50.0% sezon ort. 50.6% |
25.2% sezon ort. 20.7% | Top kaybı oranı | 17.3% sezon ort. 18.1% |
28.2% sezon ort. 23.7% | Hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 29.2% |
30.9% sezon ort. 28.6% | Serbest atış oranı | 26.6% sezon ort. 26.0% |
20.0% sezon ort. 34.8% | Üçlük payı | 46.9% sezon ort. 37.0% |
| Savunma | ||
100.7 sezon ort. 101.7 | 100 savunmada yenen sayı | 74.5 sezon ort. 97.1 |
50.0% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 38.2% sezon ort. 46.3% |
17.3% sezon ort. 14.2% | Zorlanan top kaybı | 25.2% sezon ort. 15.5% |
28.9% sezon ort. 26.2% | Rakip hücum ribaundu % | 28.2% sezon ort. 27.8% |
26.6% sezon ort. 23.3% | Rakip serbest atış oranı | 30.9% sezon ort. 25.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Merve Uygül Nesibe Aydın · 19 dk+11.4 PIR
- Kamile Nacickaite Nesibe Aydın · 32 dk+11.0 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 37 dk+5.9 PIR
- Luca Ivankovic Antalya 07 Basketbol · 28 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 37 dk−17.6 PIR
- Gmrice Louise Davis Antalya 07 Basketbol · 34 dk−9.8 PIR
- Jazmine Jones Antalya 07 Basketbol · 36 dk−8.4 PIR
- Meltem Yıldızhan Nesibe Aydın · 19 dk−8.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya 07 Basketbol | 72.5 | 74.0 | 74.5 | 38.2% | 25.2% | 28.2% | 30.9% | 100.7 | 50.0% | 17.3% | 71.1% | 26.6% | -26.2 |
| Nesibe Aydın | 75.5 | 74.0 | 100.7 | 50.0% | 17.3% | 28.9% | 26.6% | 74.5 | 38.2% | 25.2% | 71.8% | 30.9% | +26.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 21/55 (%38.2) | Saha İçi Şut | 29/64 (%45.3) |
| 21/44 (%47.7) | 2 Sayı | 23/34 (%67.6) |
| 0/11 (%0.0) | 3 Sayı | 6/30 (%20.0) |
| 12/17 (%70.6) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 38 | Ribaund | 39 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 10 | Asist | 24 |
| 8 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 6 |
| 21 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 18 |
| 51 | Verimlilik (PIR) | 101 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 18.12.2021Antalya 07 Basketbol 54-76 Nesibe Aydın
- 18.03.2022Nesibe Aydın 70-66 Antalya 07 Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

