KBSL · 9. Hafta · 2021-2022 · 18 Aralık 2021 00:00
Fenerbahçe Safiport 3. çeyreği 27-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 22 | 31 | 27 | 15 | 95 |
| Hatayspor | 25 | 16 | 9 | 19 | 69 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.6 sezon ort. 74.8 | Tempo | 75.6 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
126.2 sezon ort. 119.6 | 100 hücumda sayı | 90.8 sezon ort. 99.9 |
56.8% sezon ort. 56.6% | eFG% | 43.0% sezon ort. 49.1% |
8.1% sezon ort. 12.9% | Top kaybı oranı | 13.8% sezon ort. 15.8% |
30.6% sezon ort. 33.1% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 23.4% |
16.2% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 12.7% sezon ort. 25.1% |
44.6% sezon ort. 36.8% | Üçlük payı | 39.4% sezon ort. 30.6% |
| Savunma | ||
90.8 sezon ort. 82.6 | 100 savunmada yenen sayı | 126.2 sezon ort. 105.8 |
43.0% sezon ort. 42.7% | Rakip eFG% | 56.8% sezon ort. 50.3% |
13.8% sezon ort. 20.6% | Zorlanan top kaybı | 8.1% sezon ort. 13.2% |
25.0% sezon ort. 21.5% | Rakip hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 28.1% |
12.7% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 16.2% sezon ort. 19.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Safiport · 23 dk+12.8 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 31 dk+9.2 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Safiport · 22 dk+9.0 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 23 dk+8.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 20 dk−9.7 PIR
- Büşra Akgün Hatayspor · 40 dk−8.7 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 20 dk−5.3 PIR
- Ayşe Yılmaz Fenerbahçe Safiport · 11 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 75.3 | 75.6 | 126.2 | 56.8% | 8.1% | 30.6% | 16.2% | 90.8 | 43.0% | 13.8% | 75.0% | 12.7% | +35.4 |
| Hatayspor | 76.0 | 75.6 | 90.8 | 43.0% | 13.8% | 25.0% | 12.7% | 126.2 | 56.8% | 8.1% | 69.4% | 16.2% | -35.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| 36/74 (%48.6) | Saha İçi Şut | 27/71 (%38.0) |
| 24/41 (%58.5) | 2 Sayı | 20/43 (%46.5) |
| 12/33 (%36.4) | 3 Sayı | 7/28 (%25.0) |
| 11/12 (%91.7) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 44 | Ribaund | 36 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 33 | Asist | 8 |
| 8 | Top Çalma | 2 |
| 4 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 12 |
| 16 | Faul | 13 |
| 138 | Verimlilik (PIR) | 58 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 17.12.2021Fenerbahçe Safiport 95-69 Hatayspor
- 18.03.2022Hatayspor 49-91 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

