KBSL · 6. Hafta · 2021-2022 · 28 Kasım 2021 00:00
Fenerbahçe Safiport 2. çeyreği 30-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ İl Özel İdare | 14 | 9 | 13 | 10 | 46 |
| Fenerbahçe Safiport | 25 | 30 | 29 | 21 | 105 |
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 76.3 | Tempo | 75.8 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
62.2 sezon ort. 84.2 | 100 hücumda sayı | 135.2 sezon ort. 119.3 |
38.0% sezon ort. 42.3% | eFG% | 61.3% sezon ort. 56.5% |
27.5% sezon ort. 19.4% | Top kaybı oranı | 8.0% sezon ort. 12.9% |
15.8% sezon ort. 26.0% | Hücum ribaundu % | 29.4% sezon ort. 33.1% |
16.7% sezon ort. 25.5% | Serbest atış oranı | 31.0% sezon ort. 20.3% |
20.4% sezon ort. 27.9% | Üçlük payı | 40.8% sezon ort. 36.9% |
| Savunma | ||
135.2 sezon ort. 111.2 | 100 savunmada yenen sayı | 62.2 sezon ort. 83.5 |
61.3% sezon ort. 54.1% | Rakip eFG% | 38.0% sezon ort. 42.8% |
8.0% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 27.5% sezon ort. 20.2% |
29.4% sezon ort. 30.0% | Rakip hücum ribaundu % | 15.8% sezon ort. 21.8% |
31.0% sezon ort. 24.2% | Rakip serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 24.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Safiport · 31 dk+9.8 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Safiport · 24 dk+8.2 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 28 dk+7.0 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 18 dk+5.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kolby Brennan Morgan Elazığ İl Özel İdare · 31 dk−17.1 PIR
- Melike Yalçınkaya Elazığ İl Özel İdare · 27 dk−8.7 PIR
- Albina Razheva Elazığ İl Özel İdare · 31 dk−7.5 PIR
- Esma Çelen Türk Elazığ İl Özel İdare · 18 dk−6.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Elazığ İl Özel İdare | 74.0 | 75.8 | 62.2 | 38.0% | 27.5% | 15.8% | 16.7% | 135.2 | 61.3% | 8.0% | 70.6% | 31.0% | -73.0 |
| Fenerbahçe Safiport | 77.7 | 75.8 | 135.2 | 61.3% | 8.0% | 29.4% | 31.0% | 62.2 | 38.0% | 27.5% | 84.2% | 16.7% | +73.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 19/54 (%35.2) | Saha İçi Şut | 38/71 (%53.5) |
| 16/43 (%37.2) | 2 Sayı | 27/42 (%64.3) |
| 3/11 (%27.3) | 3 Sayı | 11/29 (%37.9) |
| 5/9 (%55.6) | Serbest Atış | 18/22 (%81.8) |
| 30 | Ribaund | 42 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 5 | Asist | 23 |
| 2 | Top Çalma | 16 |
| 1 | Blok | 1 |
| 22 | Top Kaybı | 7 |
| 15 | Faul | 14 |
| 23 | Verimlilik (PIR) | 143 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Elazığ İl Özel İdare 1, Fenerbahçe Safiport 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 27.11.2021Elazığ İl Özel İdare 46-105 Fenerbahçe Safiport
- 25.02.2022Fenerbahçe Safiport 96-42 Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

