KBSL · 5. Hafta · 2021-2022 · 20 Kasım 2021 00:00
Fenerbahçe Safiport maçı 13 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 20 | 15 | 18 | 19 | 72 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 15 | 11 | 19 | 14 | 59 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 74.9 | Tempo | 72.1 sezon ort. 73.4 |
| Hücum | ||
103.2 sezon ort. 120.3 | 100 hücumda sayı | 79.3 sezon ort. 106.9 |
43.3% sezon ort. 57.0% | eFG% | 38.3% sezon ort. 51.7% |
12.7% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 21.7% sezon ort. 15.1% |
24.3% sezon ort. 33.2% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 30.2% |
33.3% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 31.7% sezon ort. 21.1% |
35.0% sezon ort. 37.1% | Üçlük payı | 25.0% sezon ort. 35.4% |
| Savunma | ||
79.3 sezon ort. 83.0 | 100 savunmada yenen sayı | 103.2 sezon ort. 89.9 |
38.3% sezon ort. 42.8% | Rakip eFG% | 43.3% sezon ort. 44.7% |
21.7% sezon ort. 20.4% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 16.9% |
33.3% sezon ort. 21.2% | Rakip hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 22.9% |
31.7% sezon ort. 23.7% | Rakip serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 23.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 31 dk−16.6 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Safiport · 39 dk−13.9 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 30 dk−12.7 PIR
- Shavonte Sade Zellous ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 37 dk−12.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 69.8 | 72.1 | 103.2 | 43.3% | 12.7% | 24.3% | 33.3% | 79.3 | 38.3% | 21.7% | 66.7% | 31.7% | +23.8 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 74.4 | 72.1 | 79.3 | 38.3% | 21.7% | 33.3% | 31.7% | 103.2 | 43.3% | 12.7% | 75.7% | 33.3% | -23.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| 23/60 (%38.3) | Saha İçi Şut | 22/60 (%36.7) |
| 17/39 (%43.6) | 2 Sayı | 20/45 (%44.4) |
| 6/21 (%28.6) | 3 Sayı | 2/15 (%13.3) |
| 20/20 (%100.0) | Serbest Atış | 13/19 (%68.4) |
| 35 | Ribaund | 41 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 15 | Asist | 8 |
| 12 | Top Çalma | 7 |
| 4 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 19 |
| 20 | Faul | 18 |
| 91 | Verimlilik (PIR) | 53 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 16 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 13, ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 3 galibiyet aldı.
- 2020-2021 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 64-71 Fenerbahçe Safiport
- 2020-2021 · Fenerbahçe Safiport 79-55 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2019-2020 · Fenerbahçe Safiport 76-63 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2019-2020 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 59-83 Fenerbahçe Safiport
- 2018-2019 · Fenerbahçe Safiport 80-68 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-0
- 19.11.2021Fenerbahçe Safiport 72-59 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 12.04.2022ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 73-80 Fenerbahçe Safiport
- 09.05.2022Fenerbahçe Safiport 90-55 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 11.05.2022Fenerbahçe Safiport 95-56 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 14.05.2022ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 71-97 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

