KBSL · 4. Hafta · 2021-2022 · 5 Kasım 2021 00:00
Fenerbahçe Safiport ilk çeyreği 29-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 13 | 11 | 12 | 16 | 52 |
| Fenerbahçe Safiport | 29 | 13 | 14 | 22 | 78 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.6 sezon ort. 74.6 | Tempo | 71.6 sezon ort. 74.9 |
| Hücum | ||
73.4 sezon ort. 98.2 | 100 hücumda sayı | 107.7 sezon ort. 120.1 |
40.3% sezon ort. 46.1% | eFG% | 47.3% sezon ort. 56.9% |
20.3% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 9.2% sezon ort. 12.9% |
22.2% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 33.0% |
3.2% sezon ort. 24.2% | Serbest atış oranı | 13.3% sezon ort. 20.9% |
27.4% sezon ort. 30.4% | Üçlük payı | 46.7% sezon ort. 36.7% |
| Savunma | ||
107.7 sezon ort. 100.2 | 100 savunmada yenen sayı | 73.4 sezon ort. 83.1 |
47.3% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 40.3% sezon ort. 42.8% |
9.2% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 20.3% sezon ort. 20.4% |
33.3% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 21.6% |
13.3% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 3.2% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Safiport · 19 dk+6.7 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 32 dk+4.8 PIR
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Safiport · 24 dk+2.5 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Safiport · 30 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Safiport · 29 dk−13.7 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 20 dk−7.5 PIR
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou Fenerbahçe Safiport · 15 dk−5.7 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş HDI Sigorta · 20 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jasmine Loretta Thomas 1.000 sayı barajını geçti
- Jasmine Loretta Thomas 100 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 70.9 | 71.6 | 73.4 | 40.3% | 20.3% | 22.2% | 3.2% | 107.7 | 47.3% | 9.2% | 66.7% | 13.3% | -34.4 |
| Fenerbahçe Safiport | 72.4 | 71.6 | 107.7 | 47.3% | 9.2% | 33.3% | 13.3% | 73.4 | 40.3% | 20.3% | 77.8% | 3.2% | +34.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 23/62 (%37.1) | Saha İçi Şut | 31/75 (%41.3) |
| 19/45 (%42.2) | 2 Sayı | 22/40 (%55.0) |
| 4/17 (%23.5) | 3 Sayı | 9/35 (%25.7) |
| 2/2 (%100.0) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 38 | Ribaund | 43 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 12 | Asist | 23 |
| 4 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 8 |
| 16 | Faul | 14 |
| 52 | Verimlilik (PIR) | 102 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 16 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 3, Fenerbahçe Safiport 13 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 04.11.2021Beşiktaş HDI Sigorta 52-78 Fenerbahçe Safiport
- 03.02.2022Fenerbahçe Safiport 91-66 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

