KBSL · 5. Hafta · 2021-2022 · 20 Kasım 2021 00:00
Elazığ İl Özel İdare 2. çeyreği 24-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ İl Özel İdare | 24 | 24 | 13 | 22 | 83 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 26 | 9 | 20 | 22 | 77 |
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.3 sezon ort. 76.6 | Tempo | 67.3 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
124.0 sezon ort. 81.9 | 100 hücumda sayı | 113.7 sezon ort. 96.6 |
55.6% sezon ort. 41.6% | eFG% | 57.6% sezon ort. 45.5% |
11.3% sezon ort. 20.0% | Top kaybı oranı | 17.8% sezon ort. 16.1% |
36.1% sezon ort. 25.3% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 31.5% |
28.6% sezon ort. 25.1% | Serbest atış oranı | 22.0% sezon ort. 23.5% |
39.7% sezon ort. 27.2% | Üçlük payı | 47.5% sezon ort. 29.7% |
| Savunma | ||
113.7 sezon ort. 112.0 | 100 savunmada yenen sayı | 124.0 sezon ort. 99.6 |
57.6% sezon ort. 54.3% | Rakip eFG% | 55.6% sezon ort. 48.9% |
17.8% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 11.3% sezon ort. 16.3% |
33.3% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 27.4% |
22.0% sezon ort. 24.6% | Rakip serbest atış oranı | 28.6% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Lindsey Denise Pulliam Elazığ İl Özel İdare · 40 dk+14.7 PIR
- Albina Razheva Elazığ İl Özel İdare · 27 dk+10.8 PIR
- Nihan Dabakoğlu Elazığ İl Özel İdare · 33 dk+8.5 PIR
- Kolby Brennan Morgan Elazığ İl Özel İdare · 38 dk+8.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erica Angelyn Mc Call Beşiktaş HDI Sigorta · 19 dk−10.1 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş HDI Sigorta · 19 dk−6.1 PIR
- İlayda Güner Beşiktaş HDI Sigorta · 18 dk−5.5 PIR
- Melike Yalçınkaya Elazığ İl Özel İdare · 28 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Elazığ İl Özel İdare | 66.9 | 67.3 | 124.0 | 55.6% | 11.3% | 36.1% | 28.6% | 113.7 | 57.6% | 17.8% | 66.7% | 22.0% | +10.3 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 67.7 | 67.3 | 113.7 | 57.6% | 17.8% | 33.3% | 22.0% | 124.0 | 55.6% | 11.3% | 63.9% | 28.6% | -10.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| 30/63 (%47.6) | Saha İçi Şut | 28/59 (%47.5) |
| 20/38 (%52.6) | 2 Sayı | 16/31 (%51.6) |
| 10/25 (%40.0) | 3 Sayı | 12/28 (%42.9) |
| 13/18 (%72.2) | Serbest Atış | 9/13 (%69.2) |
| 35 | Ribaund | 34 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 14 | Asist | 6 |
| 10 | Top Çalma | 6 |
| 7 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 14 |
| 19 | Faul | 19 |
| 102 | Verimlilik (PIR) | 75 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Elazığ İl Özel İdare 3, Beşiktaş HDI Sigorta 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 19.11.2021Elazığ İl Özel İdare 83-77 Beşiktaş HDI Sigorta
- 19.02.2022Beşiktaş HDI Sigorta 86-59 Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

