KBSL · 8. Hafta · 2021-2022 · 11 Aralık 2021 00:00
Bursa Büyükşehir Belediyespor maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | 18 | 23 | 20 | 23 | 84 |
| Fenerbahçe Safiport | 23 | 18 | 16 | 23 | 80 |
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.1 sezon ort. 74.9 | Tempo | 82.1 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
102.3 sezon ort. 92.1 | 100 hücumda sayı | 97.5 sezon ort. 120.5 |
50.0% sezon ort. 45.1% | eFG% | 48.5% sezon ort. 56.8% |
10.0% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 21.9% sezon ort. 12.5% |
19.5% sezon ort. 23.0% | Hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 32.9% |
9.0% sezon ort. 22.7% | Serbest atış oranı | 23.5% sezon ort. 20.5% |
24.4% sezon ort. 32.6% | Üçlük payı | 41.2% sezon ort. 36.9% |
| Savunma | ||
97.5 sezon ort. 102.2 | 100 savunmada yenen sayı | 102.3 sezon ort. 82.2 |
48.5% sezon ort. 50.8% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 42.4% |
21.9% sezon ort. 18.3% | Zorlanan top kaybı | 10.0% sezon ort. 20.7% |
36.8% sezon ort. 31.9% | Rakip hücum ribaundu % | 19.5% sezon ort. 21.7% |
23.5% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 9.0% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kathleen Mae Doyle Bursa Büyükşehir Belediyespor · 32 dk+9.6 PIR
- Ferda Yıldız Bursa Büyükşehir Belediyespor · 21 dk+5.9 PIR
- Claudia Monica Cuic Bursa Büyükşehir Belediyespor · 33 dk+5.5 PIR
- Gizem Uca Bursa Büyükşehir Belediyespor · 26 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 36 dk−9.3 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Safiport · 40 dk−6.7 PIR
- Victoria Macaulay Bursa Büyükşehir Belediyespor · 35 dk−6.2 PIR
- İdil Saçalır Fenerbahçe Safiport · 20 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | 82.1 | 82.1 | 102.3 | 50.0% | 10.0% | 19.5% | 9.0% | 97.5 | 48.5% | 21.9% | 63.2% | 23.5% | +4.8 |
| Fenerbahçe Safiport | 82.0 | 82.1 | 97.5 | 48.5% | 21.9% | 36.8% | 23.5% | 102.3 | 50.0% | 10.0% | 80.5% | 9.0% | -4.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 35/78 (%44.9) | Saha İçi Şut | 29/68 (%42.6) |
| 27/59 (%45.8) | 2 Sayı | 21/40 (%52.5) |
| 8/19 (%42.1) | 3 Sayı | 8/28 (%28.6) |
| 6/7 (%85.7) | Serbest Atış | 14/16 (%87.5) |
| 32 | Ribaund | 47 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 22 | Asist | 23 |
| 14 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 21 |
| 15 | Faul | 15 |
| 101 | Verimlilik (PIR) | 94 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 10.12.2021Bursa Büyükşehir Belediyespor 84-80 Fenerbahçe Safiport
- 15.03.2022Fenerbahçe Safiport 94-62 Bursa Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

