KBSL · 5. Hafta · 2021-2022 · 20 Kasım 2021 00:00
OGM Ormanspor 3. çeyreği 28-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | 19 | 20 | 16 | 15 | 70 |
| OGM Ormanspor | 25 | 19 | 28 | 25 | 97 |
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 75.1 | Tempo | 75.8 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
92.2 sezon ort. 92.5 | 100 hücumda sayı | 128.3 sezon ort. 103.2 |
43.8% sezon ort. 45.4% | eFG% | 62.5% sezon ort. 49.3% |
19.1% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 14.8% sezon ort. 14.8% |
32.5% sezon ort. 22.5% | Hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 28.2% |
28.1% sezon ort. 21.9% | Serbest atış oranı | 22.1% sezon ort. 22.3% |
34.4% sezon ort. 32.1% | Üçlük payı | 29.4% sezon ort. 31.9% |
| Savunma | ||
128.3 sezon ort. 101.0 | 100 savunmada yenen sayı | 92.2 sezon ort. 96.2 |
62.5% sezon ort. 50.2% | Rakip eFG% | 43.8% sezon ort. 46.6% |
14.8% sezon ort. 18.5% | Zorlanan top kaybı | 19.1% sezon ort. 14.6% |
36.4% sezon ort. 31.9% | Rakip hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 24.6% |
22.1% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 28.1% sezon ort. 19.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Soana Kautelia Angelina Lucet OGM Ormanspor · 27 dk+11.7 PIR
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 34 dk+10.4 PIR
- Danielle Marie Robinson OGM Ormanspor · 28 dk+6.4 PIR
- Victoria Macaulay Bursa Büyükşehir Belediyespor · 25 dk+5.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 27 dk−8.3 PIR
- Ferda Yıldız Bursa Büyükşehir Belediyespor · 22 dk−6.7 PIR
- Kathleen Mae Doyle Bursa Büyükşehir Belediyespor · 31 dk−3.5 PIR
- Claudia Monica Cuic Bursa Büyükşehir Belediyespor · 32 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Avcı Yılmaz 25 blok barajını geçti
- Teaira McCovan 100 sayı barajını geçti
- Merve Arı 50. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | 75.9 | 75.8 | 92.2 | 43.8% | 19.1% | 32.5% | 28.1% | 128.3 | 62.5% | 14.8% | 63.6% | 22.1% | -36.1 |
| OGM Ormanspor | 75.6 | 75.8 | 128.3 | 62.5% | 14.8% | 36.4% | 22.1% | 92.2 | 43.8% | 19.1% | 67.5% | 28.1% | +36.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 25/64 (%39.1) | Saha İçi Şut | 37/68 (%54.4) |
| 19/42 (%45.2) | 2 Sayı | 26/48 (%54.2) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 11/20 (%55.0) |
| 14/18 (%77.8) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 34 | Ribaund | 39 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 18 | Asist | 25 |
| 9 | Top Çalma | 11 |
| 3 | Blok | 2 |
| 17 | Top Kaybı | 13 |
| 16 | Faul | 18 |
| 74 | Verimlilik (PIR) | 127 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 19.11.2021Bursa Büyükşehir Belediyespor 70-97 OGM Ormanspor
- 19.02.2022OGM Ormanspor 88-62 Bursa Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

