KBSL · 4. Hafta · 2021-2022 · 5 Kasım 2021 00:00

67 - 77

Bursa Büyükşehir Belediyespor maçı 10 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 18 | 12 | 24 | 13 | 67 |
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | 20 | 16 | 22 | 19 | 77 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Bursa Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.9 sezon ort. 76.7 | Tempo | 74.9 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
90.8 sezon ort. 92.2 | 100 hücumda sayı | 101.4 sezon ort. 92.2 |
39.7% sezon ort. 45.1% | eFG% | 48.5% sezon ort. 45.2% |
13.5% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 16.7% sezon ort. 15.9% |
34.9% sezon ort. 23.8% | Hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 22.4% |
29.4% sezon ort. 24.1% | Serbest atış oranı | 26.9% sezon ort. 21.9% |
41.2% sezon ort. 36.6% | Üçlük payı | 26.9% sezon ort. 32.4% |
| Savunma | ||
101.4 sezon ort. 104.0 | 100 savunmada yenen sayı | 90.8 sezon ort. 102.4 |
48.5% sezon ort. 51.8% | Rakip eFG% | 39.7% sezon ort. 51.1% |
16.7% sezon ort. 17.1% | Zorlanan top kaybı | 13.5% sezon ort. 18.6% |
36.8% sezon ort. 31.5% | Rakip hücum ribaundu % | 34.9% sezon ort. 31.9% |
26.9% sezon ort. 19.1% | Rakip serbest atış oranı | 29.4% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Bursa Büyükşehir Belediyespor · 38 dk+14.3 PIR
- İdil Türk UMF Yapı İzmit Belediyespor · 36 dk+6.3 PIR
- Merve Arı Bursa Büyükşehir Belediyespor · 23 dk+5.6 PIR
- Duygu Özen Bursa Büyükşehir Belediyespor · 18 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nirra Fields UMF Yapı İzmit Belediyespor · 37 dk−9.4 PIR
- Kathleen Mae Doyle Bursa Büyükşehir Belediyespor · 29 dk−8.4 PIR
- Melisa Korkmaz UMF Yapı İzmit Belediyespor · 24 dk−4.0 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva UMF Yapı İzmit Belediyespor · 19 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 73.8 | 74.9 | 90.8 | 39.7% | 13.5% | 34.9% | 29.4% | 101.4 | 48.5% | 16.7% | 63.2% | 26.9% | -10.6 |
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | 75.9 | 74.9 | 101.4 | 48.5% | 16.7% | 36.8% | 26.9% | 90.8 | 39.7% | 13.5% | 65.1% | 29.4% | +10.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Bursa Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 24/68 (%35.3) | Saha İçi Şut | 29/67 (%43.3) |
| 18/40 (%45.0) | 2 Sayı | 22/49 (%44.9) |
| 6/28 (%21.4) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 13/20 (%65.0) | Serbest Atış | 12/18 (%66.7) |
| 39 | Ribaund | 42 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 16 | Asist | 17 |
| 11 | Top Çalma | 10 |
| 2 | Blok | 4 |
| 12 | Top Kaybı | 15 |
| 18 | Faul | 14 |
| 70 | Verimlilik (PIR) | 91 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 04.11.2021UMF Yapı İzmit Belediyespor 67-77 Bursa Büyükşehir Belediyespor
- 08.03.2022Bursa Büyükşehir Belediyespor 78-74 UMF Yapı İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.