KBSL · 11. Hafta · 2021-2022 · 28 Aralık 2021 00:00
Fenerbahçe Safiport 3. çeyreği 24-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 11 | 14 | 11 | 19 | 55 |
| Fenerbahçe Safiport | 19 | 22 | 24 | 25 | 90 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.4 sezon ort. 75.3 | Tempo | 73.4 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
74.6 sezon ort. 101.3 | 100 hücumda sayı | 123.0 sezon ort. 119.7 |
30.8% sezon ort. 51.2% | eFG% | 57.2% sezon ort. 56.6% |
14.7% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 12.8% sezon ort. 12.8% |
18.6% sezon ort. 29.6% | Hücum ribaundu % | 37.1% sezon ort. 32.9% |
36.7% sezon ort. 25.7% | Serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 20.6% |
28.3% sezon ort. 37.6% | Üçlük payı | 40.6% sezon ort. 37.0% |
| Savunma | ||
123.0 sezon ort. 95.5 | 100 savunmada yenen sayı | 74.6 sezon ort. 83.1 |
57.2% sezon ort. 45.6% | Rakip eFG% | 30.8% sezon ort. 43.1% |
12.8% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 14.7% sezon ort. 20.6% |
37.1% sezon ort. 27.5% | Rakip hücum ribaundu % | 18.6% sezon ort. 21.7% |
20.3% sezon ort. 26.0% | Rakip serbest atış oranı | 36.7% sezon ort. 23.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou Fenerbahçe Safiport · 21 dk+9.8 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Safiport · 18 dk+8.6 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Safiport · 21 dk+4.4 PIR
- Merve Uygül Nesibe Aydın · 17 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 23 dk−12.8 PIR
- Meltem Yıldızhan Nesibe Aydın · 28 dk−6.9 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Safiport · 20 dk−6.8 PIR
- Gizem Kaymaz Bağçecik Nesibe Aydın · 12 dk−5.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 73.7 | 73.4 | 74.6 | 30.8% | 14.7% | 18.6% | 36.7% | 123.0 | 57.2% | 12.8% | 62.9% | 20.3% | -48.4 |
| Fenerbahçe Safiport | 73.2 | 73.4 | 123.0 | 57.2% | 12.8% | 37.1% | 20.3% | 74.6 | 30.8% | 14.7% | 81.4% | 36.7% | +48.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 17/60 (%28.3) | Saha İçi Şut | 34/69 (%49.3) |
| 14/43 (%32.6) | 2 Sayı | 23/41 (%56.1) |
| 3/17 (%17.6) | 3 Sayı | 11/28 (%39.3) |
| 18/22 (%81.8) | Serbest Atış | 11/14 (%78.6) |
| 30 | Ribaund | 48 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 11 | Asist | 31 |
| 5 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 7 |
| 12 | Top Kaybı | 11 |
| 14 | Faul | 22 |
| 43 | Verimlilik (PIR) | 134 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-5
- 27.12.2021Nesibe Aydın 55-90 Fenerbahçe Safiport
- 01.04.2022Fenerbahçe Safiport 70-53 Nesibe Aydın
- 30.04.2022Fenerbahçe Safiport 73-71 Nesibe Aydın
- 02.05.2022Fenerbahçe Safiport 97-62 Nesibe Aydın
- 05.05.2022Nesibe Aydın 78-100 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

