KBSL · 14. Hafta · 2021-2022 · 16 Ocak 2022 00:00
OGM Ormanspor 4. çeyreği 26-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 22 | 17 | 17 | 9 | 65 |
| OGM Ormanspor | 13 | 30 | 17 | 26 | 86 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.2 sezon ort. 76.7 | Tempo | 75.2 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
86.6 sezon ort. 92.3 | 100 hücumda sayı | 114.1 sezon ort. 103.7 |
40.3% sezon ort. 45.1% | eFG% | 53.5% sezon ort. 49.6% |
15.9% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 15.7% sezon ort. 14.8% |
30.2% sezon ort. 24.0% | Hücum ribaundu % | 40.0% sezon ort. 28.1% |
23.9% sezon ort. 24.3% | Serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 22.6% |
38.8% sezon ort. 36.7% | Üçlük payı | 29.6% sezon ort. 31.9% |
| Savunma | ||
114.1 sezon ort. 103.5 | 100 savunmada yenen sayı | 86.6 sezon ort. 96.4 |
53.5% sezon ort. 51.6% | Rakip eFG% | 40.3% sezon ort. 46.7% |
15.7% sezon ort. 17.1% | Zorlanan top kaybı | 15.9% sezon ort. 14.7% |
40.0% sezon ort. 31.4% | Rakip hücum ribaundu % | 30.2% sezon ort. 24.6% |
14.1% sezon ort. 19.6% | Rakip serbest atış oranı | 23.9% sezon ort. 19.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melisa Korkmaz UMF Yapı İzmit Belediyespor · 31 dk+14.0 PIR
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 29 dk+11.9 PIR
- Danielle Marie Robinson OGM Ormanspor · 31 dk+8.1 PIR
- Nirra Fields UMF Yapı İzmit Belediyespor · 29 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- İdil Türk UMF Yapı İzmit Belediyespor · 21 dk−8.6 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 8 dk−3.4 PIR
- Gülse Uğur UMF Yapı İzmit Belediyespor · 19 dk−2.6 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 23 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- İdil Türk 50. maçına çıktı
- İdil Türk 100 ribaund barajını geçti
- Nuran Tutsak 50. maçına çıktı
- Nuran Tutsak 25 top çalma barajını geçti
- Danielle Marie Robinson 250 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 75.0 | 75.2 | 86.6 | 40.3% | 15.9% | 30.2% | 23.9% | 114.1 | 53.5% | 15.7% | 60.0% | 14.1% | -27.4 |
| OGM Ormanspor | 75.4 | 75.2 | 114.1 | 53.5% | 15.7% | 40.0% | 14.1% | 86.6 | 40.3% | 15.9% | 69.8% | 23.9% | +27.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 22/67 (%32.8) | Saha İçi Şut | 35/71 (%49.3) |
| 12/41 (%29.3) | 2 Sayı | 29/50 (%58.0) |
| 10/26 (%38.5) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 11/16 (%68.8) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 34 | Ribaund | 44 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 18 | Asist | 26 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 14 |
| 17 | Faul | 20 |
| 62 | Verimlilik (PIR) | 115 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada UMF Yapı İzmit Belediyespor 2, OGM Ormanspor 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.10.2021OGM Ormanspor 94-57 UMF Yapı İzmit Belediyespor
- 15.01.2022UMF Yapı İzmit Belediyespor 65-86 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

