KBSL · 9. Hafta · 2021-2022 · 18 Aralık 2021 00:00
OGM Ormanspor maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 19 | 11 | 13 | 18 | 61 |
| OGM Ormanspor | 19 | 10 | 20 | 16 | 65 |
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.6 sezon ort. 74.4 | Tempo | 75.6 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
81.9 sezon ort. 96.9 | 100 hücumda sayı | 84.9 sezon ort. 104.7 |
43.0% sezon ort. 45.8% | eFG% | 42.1% sezon ort. 50.0% |
16.1% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 16.7% sezon ort. 14.8% |
14.0% sezon ort. 29.9% | Hücum ribaundu % | 17.5% sezon ort. 28.9% |
12.5% sezon ort. 25.4% | Serbest atış oranı | 23.8% sezon ort. 22.2% |
39.1% sezon ort. 29.4% | Üçlük payı | 28.6% sezon ort. 31.9% |
| Savunma | ||
84.9 sezon ort. 90.3 | 100 savunmada yenen sayı | 81.9 sezon ort. 96.6 |
42.1% sezon ort. 46.4% | Rakip eFG% | 43.0% sezon ort. 46.6% |
16.7% sezon ort. 18.6% | Zorlanan top kaybı | 16.1% sezon ort. 14.7% |
17.5% sezon ort. 22.4% | Rakip hücum ribaundu % | 14.0% sezon ort. 25.2% |
23.8% sezon ort. 24.3% | Rakip serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 19.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 37 dk+7.0 PIR
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 37 dk+6.4 PIR
- Tina Krajisnik Galatasaray · 36 dk+5.6 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 30 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 15 dk−8.5 PIR
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 38 dk−7.5 PIR
- Kaela Dawn Davis Galatasaray · 20 dk−7.3 PIR
- Danielle Marie Robinson OGM Ormanspor · 39 dk−7.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Tina Krajisnik 100 sayı barajını geçti
- Tina Krajisnik 10 blok barajını geçti
- Nazlı Bircan Gökdemir 150. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 74.5 | 75.6 | 81.9 | 43.0% | 16.1% | 14.0% | 12.5% | 84.9 | 42.1% | 16.7% | 82.5% | 23.8% | -3.0 |
| OGM Ormanspor | 76.6 | 75.6 | 84.9 | 42.1% | 16.7% | 17.5% | 23.8% | 81.9 | 43.0% | 16.1% | 86.0% | 12.5% | +3.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 23/64 (%35.9) | Saha İçi Şut | 24/63 (%38.1) |
| 14/39 (%35.9) | 2 Sayı | 19/45 (%42.2) |
| 9/25 (%36.0) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 6/8 (%75.0) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 39 | Ribaund | 44 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 17 | Asist | 18 |
| 9 | Top Çalma | 11 |
| 3 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 14 |
| 18 | Faul | 13 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 84 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Galatasaray 5, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 17.12.2021Galatasaray 61-65 OGM Ormanspor
- 18.03.2022OGM Ormanspor 90-93 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

