KBSL · 6. Hafta · 2021-2022 · 28 Kasım 2021 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 30-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 30 | 17 | 19 | 23 | 89 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 12 | 22 | 13 | 16 | 63 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.8 sezon ort. 74.2 | Tempo | 76.8 sezon ort. 73.7 |
| Hücum | ||
117.4 sezon ort. 103.6 | 100 hücumda sayı | 80.9 sezon ort. 93.6 |
54.1% sezon ort. 49.6% | eFG% | 34.6% sezon ort. 45.6% |
10.4% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 9.8% sezon ort. 16.8% |
29.7% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 26.9% sezon ort. 27.0% |
15.1% sezon ort. 22.5% | Serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 21.6% |
35.6% sezon ort. 31.6% | Üçlük payı | 23.1% sezon ort. 31.9% |
| Savunma | ||
80.9 sezon ort. 96.6 | 100 savunmada yenen sayı | 117.4 sezon ort. 105.8 |
34.6% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 54.1% sezon ort. 51.4% |
9.8% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 10.4% sezon ort. 16.2% |
26.9% sezon ort. 24.7% | Rakip hücum ribaundu % | 29.7% sezon ort. 31.4% |
14.1% sezon ort. 19.7% | Rakip serbest atış oranı | 15.1% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 25 dk+8.7 PIR
- Danielle Marie Robinson OGM Ormanspor · 32 dk+6.7 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 18 dk+4.7 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 21 dk+3.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Brooque Williams Bellona Kayseri Basketbol · 36 dk−17.5 PIR
- Meltem Topaloğlu Bellona Kayseri Basketbol · 21 dk−1.6 PIR
- Zeynep Kalbisağde Bellona Kayseri Basketbol · 17 dk−1.5 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir OGM Ormanspor · 11 dk−0.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Brooque Williams 100 sayı barajını geçti
- Destiny Slocum 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 75.8 | 76.8 | 117.4 | 54.1% | 10.4% | 29.7% | 15.1% | 80.9 | 34.6% | 9.8% | 73.1% | 14.1% | +36.4 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 77.8 | 76.8 | 80.9 | 34.6% | 9.8% | 26.9% | 14.1% | 117.4 | 54.1% | 10.4% | 70.3% | 15.1% | -36.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| 34/73 (%46.6) | Saha İçi Şut | 25/78 (%32.1) |
| 23/47 (%48.9) | 2 Sayı | 21/60 (%35.0) |
| 11/26 (%42.3) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 10/11 (%90.9) | Serbest Atış | 9/11 (%81.8) |
| 49 | Ribaund | 40 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 38 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 22 | Asist | 18 |
| 4 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 9 |
| 15 | Faul | 9 |
| 119 | Verimlilik (PIR) | 64 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada OGM Ormanspor 5, Bellona Kayseri Basketbol 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.11.2021OGM Ormanspor 89-63 Bellona Kayseri Basketbol
- 25.02.2022Bellona Kayseri Basketbol 59-70 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

