KBSL · 8. Hafta · 2021-2022 · 11 Aralık 2021 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 28-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 11 | 28 | 20 | 20 | 79 |
| Çankaya Üniversitesi | 20 | 11 | 14 | 16 | 61 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.5 sezon ort. 74.2 | Tempo | 74.5 sezon ort. 75.3 |
| Hücum | ||
107.5 sezon ort. 103.9 | 100 hücumda sayı | 80.8 sezon ort. 100.2 |
51.4% sezon ort. 49.7% | eFG% | 40.9% sezon ort. 50.2% |
14.0% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 17.7% sezon ort. 15.1% |
32.4% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 20.9% sezon ort. 22.1% |
11.4% sezon ort. 22.7% | Serbest atış oranı | 12.1% sezon ort. 20.7% |
22.9% sezon ort. 32.1% | Üçlük payı | 42.4% sezon ort. 39.2% |
| Savunma | ||
80.8 sezon ort. 96.6 | 100 savunmada yenen sayı | 107.5 sezon ort. 107.5 |
40.9% sezon ort. 46.7% | Rakip eFG% | 51.4% sezon ort. 51.0% |
17.7% sezon ort. 14.7% | Zorlanan top kaybı | 14.0% sezon ort. 12.9% |
20.9% sezon ort. 24.9% | Rakip hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 27.2% |
12.1% sezon ort. 19.7% | Rakip serbest atış oranı | 11.4% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 26 dk+11.5 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 22 dk+8.3 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet OGM Ormanspor · 26 dk+7.7 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir OGM Ormanspor · 14 dk+5.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 32 dk−13.4 PIR
- Alexis Sade Prince Çankaya Üniversitesi · 38 dk−13.2 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 35 dk−8.1 PIR
- Danielle Marie Robinson OGM Ormanspor · 21 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Avcı Yılmaz 500 sayı barajını geçti
- Teaira McCovan 100 ribaund barajını geçti
- Soana Kautelia Angelina Lucet 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 73.5 | 74.5 | 107.5 | 51.4% | 14.0% | 32.4% | 11.4% | 80.8 | 40.9% | 17.7% | 79.1% | 12.1% | +26.7 |
| Çankaya Üniversitesi | 75.5 | 74.5 | 80.8 | 40.9% | 17.7% | 20.9% | 12.1% | 107.5 | 51.4% | 14.0% | 67.6% | 11.4% | -26.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 33/70 (%47.1) | Saha İçi Şut | 23/66 (%34.8) |
| 27/54 (%50.0) | 2 Sayı | 15/38 (%39.5) |
| 6/16 (%37.5) | 3 Sayı | 8/28 (%28.6) |
| 7/8 (%87.5) | Serbest Atış | 7/8 (%87.5) |
| 46 | Ribaund | 34 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 19 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 0 |
| 12 | Top Kaybı | 15 |
| 13 | Faul | 13 |
| 103 | Verimlilik (PIR) | 59 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, Çankaya Üniversitesi 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 10.12.2021OGM Ormanspor 79-61 Çankaya Üniversitesi
- 15.03.2022Çankaya Üniversitesi 81-88 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

