KBSL · 12. Hafta · 2021-2022 · 2 Ocak 2022 00:00
OGM Ormanspor 4. çeyreği 26-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 12 | 29 | 25 | 26 | 92 |
| Hatayspor | 12 | 22 | 28 | 12 | 74 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.4 sezon ort. 74.0 | Tempo | 81.4 sezon ort. 76.1 |
| Hücum | ||
113.4 sezon ort. 103.7 | 100 hücumda sayı | 90.6 sezon ort. 99.9 |
48.1% sezon ort. 49.8% | eFG% | 48.5% sezon ort. 48.8% |
11.2% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 14.0% sezon ort. 15.8% |
37.0% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 9.5% sezon ort. 24.1% |
29.9% sezon ort. 22.0% | Serbest atış oranı | 19.1% sezon ort. 24.8% |
33.8% sezon ort. 31.7% | Üçlük payı | 35.3% sezon ort. 30.8% |
| Savunma | ||
90.6 sezon ort. 96.3 | 100 savunmada yenen sayı | 113.4 sezon ort. 106.3 |
48.5% sezon ort. 46.4% | Rakip eFG% | 48.1% sezon ort. 50.6% |
14.0% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 11.2% sezon ort. 13.1% |
9.5% sezon ort. 25.3% | Rakip hücum ribaundu % | 37.0% sezon ort. 27.7% |
19.1% sezon ort. 19.5% | Rakip serbest atış oranı | 29.9% sezon ort. 18.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 23 dk+6.0 PIR
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 26 dk+4.2 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 36 dk+4.1 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet OGM Ormanspor · 30 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aaryn Deje Ellenberg Wiley Hatayspor · 37 dk−7.4 PIR
- Maddalena Gaia Gorini Hatayspor · 8 dk−6.2 PIR
- Büşra Akbaş Hatayspor · 24 dk−5.2 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 19 dk−2.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 81.1 | 81.4 | 113.4 | 48.1% | 11.2% | 37.0% | 29.9% | 90.6 | 48.5% | 14.0% | 90.5% | 19.1% | +22.9 |
| Hatayspor | 81.7 | 81.4 | 90.6 | 48.5% | 14.0% | 9.5% | 19.1% | 113.4 | 48.1% | 11.2% | 63.0% | 29.9% | -22.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| 33/77 (%42.9) | Saha İçi Şut | 28/68 (%41.2) |
| 25/51 (%49.0) | 2 Sayı | 18/44 (%40.9) |
| 8/26 (%30.8) | 3 Sayı | 10/24 (%41.7) |
| 18/23 (%78.3) | Serbest Atış | 8/13 (%61.5) |
| 55 | Ribaund | 33 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 38 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 19 | Asist | 13 |
| 5 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 12 |
| 17 | Faul | 16 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 70 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 01.01.2022OGM Ormanspor 92-74 Hatayspor
- 08.04.2022Hatayspor 72-76 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

