WbInsight

KBSL · 13. Hafta · 2021-2022 · 5 Ocak 2022 00:00

Nesibe Aydın maçı 11 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Nesibe Aydın1321232683
OGM Ormanspor2012142672
Dört Faktör
Nesibe AydınKategoriOGM Ormanspor
Tempo
78.1
sezon ort. 75.1
Tempo
78.1
sezon ort. 74.1
Hücum
103.2
sezon ort. 100.4
100 hücumda sayı
95.1
sezon ort. 104.3
47.1%
sezon ort. 50.7%
eFG%
44.4%
sezon ort. 49.9%
13.9%
sezon ort. 18.2%
Top kaybı oranı
18.2%
sezon ort. 14.7%
31.0%
sezon ort. 29.2%
Hücum ribaundu %
31.6%
sezon ort. 28.4%
37.7%
sezon ort. 25.6%
Serbest atış oranı
35.5%
sezon ort. 21.9%
40.6%
sezon ort. 37.2%
Üçlük payı
24.2%
sezon ort. 32.0%
Savunma
95.1
sezon ort. 96.4
100 savunmada yenen sayı
103.2
sezon ort. 95.8
44.4%
sezon ort. 46.1%
Rakip eFG%
47.1%
sezon ort. 46.5%
18.2%
sezon ort. 15.7%
Zorlanan top kaybı
13.9%
sezon ort. 14.8%
31.6%
sezon ort. 27.7%
Rakip hücum ribaundu %
31.0%
sezon ort. 24.6%
35.5%
sezon ort. 25.5%
Rakip serbest atış oranı
37.7%
sezon ort. 18.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.