KBSL · 16. Hafta · 2021-2022 · 30 Ocak 2022 00:00
Botaş maçı 18 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya 07 Basketbol | 21 | 18 | 16 | 13 | 68 |
| Botaş | 21 | 24 | 23 | 18 | 86 |
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.3 sezon ort. 73.4 | Tempo | 70.3 sezon ort. 70.9 |
| Hücum | ||
99.3 sezon ort. 87.9 | 100 hücumda sayı | 119.2 sezon ort. 106.7 |
55.9% sezon ort. 45.6% | eFG% | 57.9% sezon ort. 52.5% |
21.5% sezon ort. 20.8% | Top kaybı oranı | 10.4% sezon ort. 15.2% |
20.7% sezon ort. 24.0% | Hücum ribaundu % | 15.2% sezon ort. 26.4% |
33.3% sezon ort. 28.5% | Serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 22.1% |
31.4% sezon ort. 34.3% | Üçlük payı | 42.9% sezon ort. 37.6% |
| Savunma | ||
119.2 sezon ort. 101.0 | 100 savunmada yenen sayı | 99.3 sezon ort. 100.7 |
57.9% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 55.9% sezon ort. 48.0% |
10.4% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 21.5% sezon ort. 16.1% |
15.2% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 20.7% sezon ort. 29.8% |
22.2% sezon ort. 23.5% | Rakip serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 27.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Öykü Taşkın Antalya 07 Basketbol · 10 dk+7.2 PIR
- Tilbe Şenyürek Botaş · 22 dk+6.9 PIR
- Jazmine Elizabeth Davis Botaş · 29 dk+6.1 PIR
- Aija Jurjane Botaş · 19 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gamze Takmaz Antalya 07 Basketbol · 38 dk−5.8 PIR
- Pelin Gülçelik Botaş · 18 dk−5.0 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Botaş · 32 dk−3.9 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Antalya 07 Basketbol · 32 dk−0.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Tilbe Şenyürek 25 blok barajını geçti
- Gmrice Louise Davis 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya 07 Basketbol | 68.5 | 70.3 | 99.3 | 55.9% | 21.5% | 20.7% | 33.3% | 119.2 | 57.9% | 10.4% | 84.8% | 22.2% | -19.9 |
| Botaş | 72.2 | 70.3 | 119.2 | 57.9% | 10.4% | 15.2% | 22.2% | 99.3 | 55.9% | 21.5% | 79.3% | 33.3% | +19.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 25/51 (%49.0) | Saha İçi Şut | 32/63 (%50.8) |
| 18/35 (%51.4) | 2 Sayı | 23/36 (%63.9) |
| 7/16 (%43.8) | 3 Sayı | 9/27 (%33.3) |
| 11/17 (%64.7) | Serbest Atış | 13/14 (%92.9) |
| 34 | Ribaund | 28 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 14 | Asist | 20 |
| 4 | Top Çalma | 11 |
| 0 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 8 |
| 16 | Faul | 20 |
| 72 | Verimlilik (PIR) | 106 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.10.2021Botaş 65-75 Antalya 07 Basketbol
- 29.01.2022Antalya 07 Basketbol 68-86 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

