WbInsight

KBSL · 14. Hafta · 2021-2022 · 15 Ocak 2022 00:00

Botaş maçı 10 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray1911201565
Botaş2315241375
Dört Faktör
GalatasarayKategoriBotaş
Tempo
68.5
sezon ort. 74.6
Tempo
68.5
sezon ort. 71.0
Hücum
96.8
sezon ort. 96.4
100 hücumda sayı
107.3
sezon ort. 107.1
42.0%
sezon ort. 45.8%
eFG%
50.9%
sezon ort. 52.8%
19.5%
sezon ort. 15.7%
Top kaybı oranı
15.4%
sezon ort. 15.1%
41.7%
sezon ort. 28.9%
Hücum ribaundu %
22.9%
sezon ort. 26.2%
41.1%
sezon ort. 24.4%
Serbest atış oranı
31.0%
sezon ort. 21.8%
30.4%
sezon ort. 29.8%
Üçlük payı
37.9%
sezon ort. 37.8%
Savunma
107.3
sezon ort. 89.5
100 savunmada yenen sayı
96.8
sezon ort. 100.8
50.9%
sezon ort. 46.1%
Rakip eFG%
42.0%
sezon ort. 48.5%
15.4%
sezon ort. 18.7%
Zorlanan top kaybı
19.5%
sezon ort. 16.1%
22.9%
sezon ort. 22.2%
Rakip hücum ribaundu %
41.7%
sezon ort. 29.1%
31.0%
sezon ort. 24.0%
Rakip serbest atış oranı
41.1%
sezon ort. 27.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.