KBSL · 11. Hafta · 2021-2022 · 29 Aralık 2021 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 22-10 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 22 | 9 | 11 | 16 | 58 |
| Elazığ İl Özel İdare | 10 | 10 | 17 | 6 | 43 |
| Galatasaray | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.4 sezon ort. 74.4 | Tempo | 76.4 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
76.5 sezon ort. 97.1 | 100 hücumda sayı | 55.9 sezon ort. 84.5 |
28.3% sezon ort. 46.4% | eFG% | 32.5% sezon ort. 42.5% |
18.3% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 22.6% sezon ort. 19.6% |
48.3% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 26.0% |
26.3% sezon ort. 24.9% | Serbest atış oranı | 31.6% sezon ort. 25.0% |
28.9% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 17.5% sezon ort. 28.0% |
| Savunma | ||
55.9 sezon ort. 91.4 | 100 savunmada yenen sayı | 76.5 sezon ort. 113.5 |
32.5% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 28.3% sezon ort. 55.6% |
22.6% sezon ort. 18.4% | Zorlanan top kaybı | 18.3% sezon ort. 14.8% |
16.7% sezon ort. 22.5% | Rakip hücum ribaundu % | 48.3% sezon ort. 28.8% |
31.6% sezon ort. 24.0% | Rakip serbest atış oranı | 26.3% sezon ort. 24.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kaela Dawn Davis Galatasaray · 32 dk+3.1 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 38 dk+2.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Chanel Mokango Modiri Elazığ İl Özel İdare · 35 dk−14.7 PIR
- Melike Yalçınkaya Elazığ İl Özel İdare · 36 dk−7.4 PIR
- Gizem Başaran Turan Galatasaray · 29 dk−5.7 PIR
- Merve Aydın Özbek Galatasaray · 33 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 75.8 | 76.4 | 76.5 | 28.3% | 18.3% | 48.3% | 26.3% | 55.9 | 32.5% | 22.6% | 83.3% | 31.6% | +20.6 |
| Elazığ İl Özel İdare | 76.9 | 76.4 | 55.9 | 32.5% | 22.6% | 16.7% | 31.6% | 76.5 | 28.3% | 18.3% | 51.7% | 26.3% | -20.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 19/76 (%25.0) | Saha İçi Şut | 18/57 (%31.6) |
| 14/54 (%25.9) | 2 Sayı | 17/47 (%36.2) |
| 5/22 (%22.7) | 3 Sayı | 1/10 (%10.0) |
| 15/20 (%75.0) | Serbest Atış | 6/18 (%33.3) |
| 63 | Ribaund | 37 |
| 28 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 13 | Asist | 11 |
| 9 | Top Çalma | 12 |
| 2 | Blok | 2 |
| 19 | Top Kaybı | 19 |
| 20 | Faul | 18 |
| 64 | Verimlilik (PIR) | 35 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Galatasaray 4, Elazığ İl Özel İdare 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.12.2021Galatasaray 58-43 Elazığ İl Özel İdare
- 31.03.2022Elazığ İl Özel İdare 69-80 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

