KBSL · 10. Hafta · 2021-2022 · 25 Aralık 2021 00:00

68 - 81

Çankaya Üniversitesi ilk çeyreği 31-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ İl Özel İdare | 15 | 22 | 12 | 19 | 68 |
| Çankaya Üniversitesi | 31 | 18 | 16 | 16 | 81 |
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 76.4 | Tempo | 74.0 sezon ort. 75.3 |
| Hücum | ||
93.0 sezon ort. 83.0 | 100 hücumda sayı | 108.1 sezon ort. 99.2 |
43.3% sezon ort. 42.1% | eFG% | 52.3% sezon ort. 49.8% |
11.4% sezon ort. 20.0% | Top kaybı oranı | 15.0% sezon ort. 15.2% |
15.8% sezon ort. 26.0% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 21.8% |
38.3% sezon ort. 24.7% | Serbest atış oranı | 27.3% sezon ort. 20.1% |
20.0% sezon ort. 27.9% | Üçlük payı | 43.9% sezon ort. 39.1% |
| Savunma | ||
108.1 sezon ort. 112.2 | 100 savunmada yenen sayı | 93.0 sezon ort. 108.0 |
52.3% sezon ort. 54.5% | Rakip eFG% | 43.3% sezon ort. 51.3% |
15.0% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 12.9% |
30.0% sezon ort. 30.0% | Rakip hücum ribaundu % | 15.8% sezon ort. 27.8% |
27.3% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 38.3% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 38 dk+8.1 PIR
- Şuğranur Sönmez Elazığ İl Özel İdare · 34 dk+5.1 PIR
- Nisa Yalçın Elazığ İl Özel İdare · 20 dk+4.6 PIR
- Tuğçe Murat Çankaya Üniversitesi · 28 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Angeliki Vintsilaiou Elazığ İl Özel İdare · 34 dk−11.7 PIR
- İnci Güçlü Çankaya Üniversitesi · 15 dk−5.1 PIR
- Nihan Dabakoğlu Elazığ İl Özel İdare · 35 dk−2.3 PIR
- Tuğba Oral Çankaya Üniversitesi · 15 dk−1.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Elazığ İl Özel İdare | 73.1 | 74.0 | 93.0 | 43.3% | 11.4% | 15.8% | 38.3% | 108.1 | 52.3% | 15.0% | 70.0% | 27.3% | -15.1 |
| Çankaya Üniversitesi | 74.9 | 74.0 | 108.1 | 52.3% | 15.0% | 30.0% | 27.3% | 93.0 | 43.3% | 11.4% | 84.2% | 38.3% | +15.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 24/60 (%40.0) | Saha İçi Şut | 29/66 (%43.9) |
| 20/48 (%41.7) | 2 Sayı | 18/37 (%48.6) |
| 4/12 (%33.3) | 3 Sayı | 11/29 (%37.9) |
| 16/23 (%69.6) | Serbest Atış | 12/18 (%66.7) |
| 34 | Ribaund | 44 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 8 | Asist | 18 |
| 7 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 13 |
| 20 | Faul | 18 |
| 65 | Verimlilik (PIR) | 95 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Elazığ İl Özel İdare 1, Çankaya Üniversitesi 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 24.12.2021Elazığ İl Özel İdare 68-81 Çankaya Üniversitesi
- 28.03.2022Çankaya Üniversitesi 84-51 Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.