KBSL · 16. Hafta · 2021-2022 · 23 Şubat 2022 00:00
Galatasaray maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 21 | 15 | 10 | 23 | 69 |
| Fenerbahçe Safiport | 17 | 16 | 13 | 17 | 63 |
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.9 sezon ort. 74.6 | Tempo | 68.9 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
99.0 sezon ort. 96.3 | 100 hücumda sayı | 92.4 sezon ort. 120.5 |
51.7% sezon ort. 45.5% | eFG% | 41.2% sezon ort. 57.1% |
16.9% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 16.8% sezon ort. 12.7% |
20.6% sezon ort. 29.6% | Hücum ribaundu % | 47.7% sezon ort. 32.4% |
22.4% sezon ort. 25.0% | Serbest atış oranı | 20.6% sezon ort. 20.6% |
36.2% sezon ort. 29.6% | Üçlük payı | 29.4% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
92.4 sezon ort. 90.0 | 100 savunmada yenen sayı | 99.0 sezon ort. 82.4 |
41.2% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 51.7% sezon ort. 42.4% |
16.8% sezon ort. 18.6% | Zorlanan top kaybı | 16.9% sezon ort. 20.5% |
47.7% sezon ort. 21.1% | Rakip hücum ribaundu % | 20.6% sezon ort. 21.6% |
20.6% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 22.4% sezon ort. 24.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sude Yılmaz Galatasaray · 35 dk+4.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 36 dk−14.9 PIR
- Tina Krajisnik Galatasaray · 40 dk−12.5 PIR
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Safiport · 39 dk−11.9 PIR
- Kelsey Christine Plum Galatasaray · 40 dk−9.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 69.7 | 68.9 | 99.0 | 51.7% | 16.9% | 20.6% | 22.4% | 92.4 | 41.2% | 16.8% | 52.3% | 20.6% | +6.5 |
| Fenerbahçe Safiport | 68.2 | 68.9 | 92.4 | 41.2% | 16.8% | 47.7% | 20.6% | 99.0 | 51.7% | 16.9% | 79.4% | 22.4% | -6.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 26/58 (%44.8) | Saha İçi Şut | 26/68 (%38.2) |
| 18/37 (%48.6) | 2 Sayı | 22/48 (%45.8) |
| 8/21 (%38.1) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 9/13 (%69.2) | Serbest Atış | 7/14 (%50.0) |
| 30 | Ribaund | 48 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 21 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 10 | Asist | 13 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 9 | Faul | 17 |
| 68 | Verimlilik (PIR) | 65 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 24 karşılaşmada Galatasaray 4, Fenerbahçe Safiport 20 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.10.2021Fenerbahçe Safiport 74-56 Galatasaray
- 22.02.2022Galatasaray 69-63 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

