KBSL · 14. Hafta · 2021-2022 · 16 Şubat 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport 3. çeyreği 26-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 20 | 19 | 7 | 16 | 62 |
| Fenerbahçe Safiport | 32 | 20 | 26 | 24 | 102 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.1 sezon ort. 75.2 | Tempo | 75.1 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
82.1 sezon ort. 100.1 | 100 hücumda sayı | 136.7 sezon ort. 119.3 |
45.2% sezon ort. 50.1% | eFG% | 57.1% sezon ort. 56.6% |
18.4% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 7.6% sezon ort. 13.0% |
15.4% sezon ort. 22.3% | Hücum ribaundu % | 42.5% sezon ort. 32.7% |
12.7% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 19.2% sezon ort. 20.7% |
36.5% sezon ort. 39.4% | Üçlük payı | 29.5% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
136.7 sezon ort. 106.4 | 100 savunmada yenen sayı | 82.1 sezon ort. 82.9 |
57.1% sezon ort. 50.8% | Rakip eFG% | 45.2% sezon ort. 42.6% |
7.6% sezon ort. 13.1% | Zorlanan top kaybı | 18.4% sezon ort. 20.5% |
42.5% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 15.4% sezon ort. 21.8% |
19.2% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 12.7% sezon ort. 24.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 28 dk+8.8 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Safiport · 24 dk+6.7 PIR
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Safiport · 29 dk+6.1 PIR
- Kübra Erat Çankaya Üniversitesi · 22 dk+4.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 22 dk−11.1 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 23 dk−6.9 PIR
- Tuğba Oral Çankaya Üniversitesi · 18 dk−5.3 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Çankaya Üniversitesi · 19 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 75.5 | 75.1 | 82.1 | 45.2% | 18.4% | 15.4% | 12.7% | 136.7 | 57.1% | 7.6% | 57.5% | 19.2% | -54.6 |
| Fenerbahçe Safiport | 74.6 | 75.1 | 136.7 | 57.1% | 7.6% | 42.5% | 19.2% | 82.1 | 45.2% | 18.4% | 84.6% | 12.7% | +54.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 24/63 (%38.1) | Saha İçi Şut | 39/78 (%50.0) |
| 15/40 (%37.5) | 2 Sayı | 28/55 (%50.9) |
| 9/23 (%39.1) | 3 Sayı | 11/23 (%47.8) |
| 5/8 (%62.5) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 29 | Ribaund | 50 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 12 | Asist | 30 |
| 6 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 7 |
| 16 | Faul | 14 |
| 52 | Verimlilik (PIR) | 143 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Çankaya Üniversitesi 0, Fenerbahçe Safiport 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 15.10.2021Fenerbahçe Safiport 89-57 Çankaya Üniversitesi
- 15.02.2022Çankaya Üniversitesi 62-102 Fenerbahçe Safiport
- 21.04.2022Fenerbahçe Safiport 91-57 Çankaya Üniversitesi
- 24.04.2022Çankaya Üniversitesi 65-86 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

