KBSL · 18. Hafta · 2021-2022 · 19 Şubat 2022 00:00
Galatasaray 2. çeyreği 23-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya 07 Basketbol | 22 | 11 | 14 | 15 | 62 |
| Galatasaray | 18 | 23 | 26 | 20 | 87 |
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.1 sezon ort. 73.7 | Tempo | 65.1 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
105.9 sezon ort. 87.7 | 100 hücumda sayı | 121.5 sezon ort. 95.5 |
54.9% sezon ort. 45.6% | eFG% | 58.6% sezon ort. 45.2% |
19.3% sezon ort. 20.9% | Top kaybı oranı | 13.5% sezon ort. 15.9% |
24.3% sezon ort. 23.8% | Hücum ribaundu % | 32.3% sezon ort. 29.2% |
15.7% sezon ort. 29.2% | Serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 25.0% |
23.5% sezon ort. 34.6% | Üçlük payı | 45.3% sezon ort. 29.2% |
| Savunma | ||
121.5 sezon ort. 100.9 | 100 savunmada yenen sayı | 105.9 sezon ort. 89.6 |
58.6% sezon ort. 48.2% | Rakip eFG% | 54.9% sezon ort. 46.0% |
13.5% sezon ort. 14.3% | Zorlanan top kaybı | 19.3% sezon ort. 18.5% |
32.3% sezon ort. 26.1% | Rakip hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 22.1% |
23.4% sezon ort. 23.4% | Rakip serbest atış oranı | 15.7% sezon ort. 24.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Shante Evans Galatasaray · 25 dk+12.7 PIR
- Jaime Nared Antalya 07 Basketbol · 38 dk+7.1 PIR
- Kelsey Christine Plum Galatasaray · 30 dk+6.7 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Antalya 07 Basketbol · 19 dk+6.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gmrice Louise Davis Antalya 07 Basketbol · 39 dk−7.4 PIR
- Sera Özelçi Antalya 07 Basketbol · 14 dk−4.1 PIR
- Beril Albayrak Berısha Antalya 07 Basketbol · 21 dk−3.6 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 21 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya 07 Basketbol | 58.5 | 65.1 | 105.9 | 54.9% | 19.3% | 24.3% | 15.7% | 121.5 | 58.6% | 13.5% | 67.7% | 23.4% | -15.6 |
| Galatasaray | 71.6 | 65.1 | 121.5 | 58.6% | 13.5% | 32.3% | 23.4% | 105.9 | 54.9% | 19.3% | 75.7% | 15.7% | +15.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 26/51 (%51.0) | Saha İçi Şut | 33/64 (%51.6) |
| 22/39 (%56.4) | 2 Sayı | 24/35 (%68.6) |
| 4/12 (%33.3) | 3 Sayı | 9/29 (%31.0) |
| 6/8 (%75.0) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 30 | Ribaund | 38 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 11 | Asist | 20 |
| 4 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 11 |
| 13 | Faul | 16 |
| 59 | Verimlilik (PIR) | 106 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 19.11.2021Galatasaray 72-45 Antalya 07 Basketbol
- 18.02.2022Antalya 07 Basketbol 62-87 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

