KBSL · 19. Hafta · 2021-2022 · 26 Şubat 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport 3. çeyreği 29-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 24 | 24 | 29 | 19 | 96 |
| Elazığ İl Özel İdare | 9 | 13 | 12 | 8 | 42 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
84.4 sezon ort. 74.5 | Tempo | 84.4 sezon ort. 75.9 |
| Hücum | ||
114.3 sezon ort. 120.0 | 100 hücumda sayı | 49.5 sezon ort. 84.9 |
62.3% sezon ort. 56.4% | eFG% | 30.5% sezon ort. 42.6% |
19.0% sezon ort. 12.6% | Top kaybı oranı | 32.7% sezon ort. 19.1% |
28.9% sezon ort. 33.1% | Hücum ribaundu % | 22.7% sezon ort. 25.8% |
12.3% sezon ort. 20.9% | Serbest atış oranı | 18.6% sezon ort. 25.5% |
47.9% sezon ort. 36.7% | Üçlük payı | 23.7% sezon ort. 27.8% |
| Savunma | ||
49.5 sezon ort. 84.0 | 100 savunmada yenen sayı | 114.3 sezon ort. 112.0 |
30.5% sezon ort. 43.1% | Rakip eFG% | 62.3% sezon ort. 54.1% |
32.7% sezon ort. 20.0% | Zorlanan top kaybı | 19.0% sezon ort. 14.8% |
22.7% sezon ort. 21.6% | Rakip hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 30.1% |
18.6% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 12.3% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou Fenerbahçe Safiport · 28 dk+9.7 PIR
- Bria Nicole Hartley Fenerbahçe Safiport · 28 dk+6.7 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 35 dk+3.5 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Safiport · 23 dk+3.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Karmen Cicic Elazığ İl Özel İdare · 32 dk−9.7 PIR
- Nihan Dabakoğlu Elazığ İl Özel İdare · 30 dk−6.8 PIR
- Angeliki Vintsilaiou Elazığ İl Özel İdare · 21 dk−6.4 PIR
- Banu Şimşek Fenerbahçe Safiport · 11 dk−6.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Manolya Kurtulmuş 100 top çalma barajını geçti
- Şuğranur Sönmez 50 top çalma barajını geçti
- Chanel Mokango Modiri 250 ribaund barajını geçti
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 84.0 | 84.4 | 114.3 | 62.3% | 19.0% | 28.9% | 12.3% | 49.5 | 30.5% | 32.7% | 77.3% | 18.6% | +64.8 |
| Elazığ İl Özel İdare | 84.8 | 84.4 | 49.5 | 30.5% | 32.7% | 22.7% | 18.6% | 114.3 | 62.3% | 19.0% | 71.1% | 12.3% | -64.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 37/73 (%50.7) | Saha İçi Şut | 17/59 (%28.8) |
| 20/38 (%52.6) | 2 Sayı | 15/45 (%33.3) |
| 17/35 (%48.6) | 3 Sayı | 2/14 (%14.3) |
| 5/9 (%55.6) | Serbest Atış | 6/11 (%54.5) |
| 45 | Ribaund | 37 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 30 | Asist | 12 |
| 17 | Top Çalma | 14 |
| 1 | Blok | 1 |
| 18 | Top Kaybı | 31 |
| 10 | Faul | 13 |
| 131 | Verimlilik (PIR) | 28 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 3, Elazığ İl Özel İdare 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.11.2021Elazığ İl Özel İdare 46-105 Fenerbahçe Safiport
- 25.02.2022Fenerbahçe Safiport 96-42 Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

