KBSL · 14. Hafta · 2021-2022 · 26 Ocak 2022 00:00

103 - 51

Hatayspor 2. çeyreği 33-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatayspor | 24 | 33 | 24 | 22 | 103 |
| Elazığ İl Özel İdare | 12 | 12 | 17 | 10 | 51 |
| Hatayspor | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.2 sezon ort. 76.2 | Tempo | 80.2 sezon ort. 76.1 |
| Hücum | ||
128.0 sezon ort. 98.3 | 100 hücumda sayı | 63.9 sezon ort. 84.2 |
63.6% sezon ort. 48.2% | eFG% | 36.9% sezon ort. 42.4% |
12.4% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 19.6% sezon ort. 19.7% |
24.2% sezon ort. 23.5% | Hücum ribaundu % | 15.2% sezon ort. 26.1% |
24.3% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 25.6% |
34.3% sezon ort. 30.8% | Üçlük payı | 30.8% sezon ort. 27.5% |
| Savunma | ||
63.9 sezon ort. 108.4 | 100 savunmada yenen sayı | 128.0 sezon ort. 111.4 |
36.9% sezon ort. 51.0% | Rakip eFG% | 63.6% sezon ort. 54.0% |
19.6% sezon ort. 12.7% | Zorlanan top kaybı | 12.4% sezon ort. 15.1% |
15.2% sezon ort. 28.8% | Rakip hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 30.2% |
16.9% sezon ort. 19.0% | Rakip serbest atış oranı | 24.3% sezon ort. 24.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Aaryn Deje Ellenberg Wiley Hatayspor · 35 dk+18.8 PIR
- Elif Emirtekin Hatayspor · 26 dk+17.0 PIR
- Jazmine Jones Hatayspor · 35 dk+11.8 PIR
- Büşra Akbaş Hatayspor · 27 dk+11.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Chanel Mokango Modiri Elazığ İl Özel İdare · 31 dk−9.6 PIR
- Melike Yalçınkaya Elazığ İl Özel İdare · 28 dk−8.2 PIR
- Aysel Bakır Elazığ İl Özel İdare · 19 dk−5.2 PIR
- İdal Yavuz Hatayspor · 11 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Şuğranur Sönmez 50. maçına çıktı
- Jazmine Jones 250 sayı barajını geçti
- Bahar Çağlar Ökten 100 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatayspor | 80.5 | 80.2 | 128.0 | 63.6% | 12.4% | 24.2% | 24.3% | 63.9 | 36.9% | 19.6% | 84.8% | 16.9% | +64.1 |
| Elazığ İl Özel İdare | 79.8 | 80.2 | 63.9 | 36.9% | 19.6% | 15.2% | 16.9% | 128.0 | 63.6% | 12.4% | 75.8% | 24.3% | -64.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatayspor | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 38/70 (%54.3) | Saha İçi Şut | 21/65 (%32.3) |
| 25/46 (%54.3) | 2 Sayı | 15/45 (%33.3) |
| 13/24 (%54.2) | 3 Sayı | 6/20 (%30.0) |
| 14/17 (%82.4) | Serbest Atış | 3/11 (%27.3) |
| 47 | Ribaund | 32 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 39 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 24 | Asist | 10 |
| 13 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 17 |
| 12 | Faul | 17 |
| 144 | Verimlilik (PIR) | 33 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 16.10.2021Elazığ İl Özel İdare 61-103 Hatayspor
- 25.01.2022Hatayspor 103-51 Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.