KBSL · 18. Hafta · 2021-2022 · 20 Şubat 2022 00:00
Beşiktaş HDI Sigorta 4. çeyreği 25-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 22 | 21 | 18 | 25 | 86 |
| Elazığ İl Özel İdare | 21 | 11 | 17 | 10 | 59 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.0 sezon ort. 74.5 | Tempo | 73.0 sezon ort. 76.4 |
| Hücum | ||
117.0 sezon ort. 96.5 | 100 hücumda sayı | 81.3 sezon ort. 83.4 |
56.2% sezon ort. 45.5% | eFG% | 40.8% sezon ort. 42.2% |
15.2% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 20.3% sezon ort. 19.6% |
31.6% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 25.6% |
26.2% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 25.2% |
47.7% sezon ort. 29.6% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 27.4% |
| Savunma | ||
81.3 sezon ort. 101.2 | 100 savunmada yenen sayı | 117.0 sezon ort. 111.9 |
40.8% sezon ort. 49.5% | Rakip eFG% | 56.2% sezon ort. 54.4% |
20.3% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 15.2% sezon ort. 15.0% |
27.5% sezon ort. 27.7% | Rakip hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 29.9% |
25.0% sezon ort. 24.8% | Rakip serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 24.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ilze Jakobsone Beşiktaş HDI Sigorta · 25 dk+11.6 PIR
- Karmen Cicic Elazığ İl Özel İdare · 29 dk+5.3 PIR
- Nihan Dabakoğlu Elazığ İl Özel İdare · 25 dk+5.2 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş HDI Sigorta · 21 dk+4.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Şuğranur Sönmez Elazığ İl Özel İdare · 30 dk−5.3 PIR
- Angeliki Vintsilaiou Elazığ İl Özel İdare · 34 dk−4.9 PIR
- Erica Angelyn Mc Call Beşiktaş HDI Sigorta · 31 dk−4.6 PIR
- Nisa Yalçın Elazığ İl Özel İdare · 9 dk−1.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 73.5 | 73.0 | 117.0 | 56.2% | 15.2% | 31.6% | 26.2% | 81.3 | 40.8% | 20.3% | 72.5% | 25.0% | +35.8 |
| Elazığ İl Özel İdare | 72.6 | 73.0 | 81.3 | 40.8% | 20.3% | 27.5% | 25.0% | 117.0 | 56.2% | 15.2% | 68.4% | 26.2% | -35.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 30/65 (%46.2) | Saha İçi Şut | 23/60 (%38.3) |
| 17/34 (%50.0) | 2 Sayı | 20/40 (%50.0) |
| 13/31 (%41.9) | 3 Sayı | 3/20 (%15.0) |
| 13/17 (%76.5) | Serbest Atış | 10/15 (%66.7) |
| 41 | Ribaund | 37 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 23 | Asist | 13 |
| 9 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 17 |
| 17 | Faul | 16 |
| 109 | Verimlilik (PIR) | 58 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 1, Elazığ İl Özel İdare 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 19.11.2021Elazığ İl Özel İdare 83-77 Beşiktaş HDI Sigorta
- 19.02.2022Beşiktaş HDI Sigorta 86-59 Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

