KBSL · 1. Hafta · 2022-2023 · 8 Ekim 2022 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 3. çeyreği 20-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 18 | 10 | 9 | 12 | 49 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 27 | 17 | 20 | 14 | 78 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.6 sezon ort. 76.4 | Tempo | 74.6 sezon ort. 71.8 |
| Hücum | ||
66.7 sezon ort. 86.4 | 100 hücumda sayı | 103.0 sezon ort. 105.9 |
36.3% sezon ort. 41.1% | eFG% | 49.3% sezon ort. 52.1% |
26.4% sezon ort. 17.5% | Top kaybı oranı | 12.5% sezon ort. 16.6% |
17.1% sezon ort. 23.1% | Hücum ribaundu % | 27.9% sezon ort. 31.0% |
33.3% sezon ort. 30.9% | Serbest atış oranı | 5.3% sezon ort. 26.6% |
29.4% sezon ort. 32.1% | Üçlük payı | 44.0% sezon ort. 38.4% |
| Savunma | ||
103.0 sezon ort. 105.8 | 100 savunmada yenen sayı | 66.7 sezon ort. 95.1 |
49.3% sezon ort. 51.5% | Rakip eFG% | 36.3% sezon ort. 46.6% |
12.5% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 26.4% sezon ort. 14.7% |
27.9% sezon ort. 30.1% | Rakip hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 23.7% |
5.3% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Galatasaray Çağdaş Faktoring · 21 dk+12.9 PIR
- Shaqwedia Montrelle Wallace Antalya Toroslar Basketbol · 29 dk+11.8 PIR
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 35 dk+9.4 PIR
- Ieva Pulvere Galatasaray Çağdaş Faktoring · 19 dk+9.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melike Bakırcıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 25 dk−8.8 PIR
- Aleyna Baday Antalya Toroslar Basketbol · 23 dk−4.5 PIR
- Tuğçe Murat Antalya Toroslar Basketbol · 20 dk−3.9 PIR
- Işıl Alben Galatasaray Çağdaş Faktoring · 17 dk−0.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Yıldızhan 100. maçına çıktı
- Kamile Nacickaite 100 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 73.5 | 74.6 | 66.7 | 36.3% | 26.4% | 17.1% | 33.3% | 103.0 | 49.3% | 12.5% | 72.1% | 5.3% | -36.3 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 75.8 | 74.6 | 103.0 | 49.3% | 12.5% | 27.9% | 5.3% | 66.7 | 36.3% | 26.4% | 82.9% | 33.3% | +36.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 17/51 (%33.3) | Saha İçi Şut | 32/75 (%42.7) |
| 14/36 (%38.9) | 2 Sayı | 22/42 (%52.4) |
| 3/15 (%20.0) | 3 Sayı | 10/33 (%30.3) |
| 12/17 (%70.6) | Serbest Atış | 4/4 (%100.0) |
| 37 | Ribaund | 41 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 7 | Asist | 19 |
| 7 | Top Çalma | 13 |
| 0 | Blok | 1 |
| 21 | Top Kaybı | 11 |
| 10 | Faul | 20 |
| 78 | Verimlilik (PIR) | 193 |
Antalya Toroslar Basketbol
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Galatasaray Çağdaş Faktoring
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 0, Galatasaray Çağdaş Faktoring 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 07.10.2022Antalya Toroslar Basketbol 49-78 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 06.01.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 79-59 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

