KBSL · 3. Hafta · 2022-2023 · 22 Ekim 2022 00:00

78 - 71

Antalya Toroslar Basketbol 3. çeyreği 19-5 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 17 | 25 | 19 | 17 | 78 |
| Çankaya Üniversitesi | 16 | 16 | 5 | 34 | 71 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 76.3 | Tempo | 75.8 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
104.4 sezon ort. 84.8 | 100 hücumda sayı | 92.4 sezon ort. 93.7 |
44.5% sezon ort. 40.8% | eFG% | 45.7% sezon ort. 44.3% |
13.0% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 15.0% sezon ort. 15.1% |
23.8% sezon ort. 22.9% | Hücum ribaundu % | 23.3% sezon ort. 23.8% |
34.4% sezon ort. 30.9% | Serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 26.1% |
42.2% sezon ort. 31.6% | Üçlük payı | 40.6% sezon ort. 40.3% |
| Savunma | ||
92.4 sezon ort. 106.2 | 100 savunmada yenen sayı | 104.4 sezon ort. 107.5 |
45.7% sezon ort. 51.6% | Rakip eFG% | 44.5% sezon ort. 52.4% |
15.0% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 15.4% |
23.3% sezon ort. 30.3% | Rakip hücum ribaundu % | 23.8% sezon ort. 30.5% |
15.9% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 34.4% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Shaqwedia Montrelle Wallace Antalya Toroslar Basketbol · 39 dk+11.5 PIR
- İdil Türk Çankaya Üniversitesi · 14 dk+9.7 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Antalya Toroslar Basketbol · 39 dk+8.8 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 40 dk+8.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tyasha Pearl Desiree Harris Çankaya Üniversitesi · 37 dk−14.8 PIR
- Tuğba Oral Çankaya Üniversitesi · 23 dk−5.1 PIR
- Brianna Janae Turner Çankaya Üniversitesi · 40 dk−4.8 PIR
- Melike Bakırcıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 25 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- İdil Türk 50 top çalma barajını geçti
- Helin Boybeyi 100 sayı barajını geçti
- Shaqwedia Montrelle Wallace 100 ribaund barajını geçti
- Tyasha Pearl Desiree Harris 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 74.7 | 75.8 | 104.4 | 44.5% | 13.0% | 23.8% | 34.4% | 92.4 | 45.7% | 15.0% | 76.7% | 15.9% | +12.0 |
| Çankaya Üniversitesi | 76.8 | 75.8 | 92.4 | 45.7% | 15.0% | 23.3% | 15.9% | 104.4 | 44.5% | 13.0% | 76.2% | 34.4% | -12.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 23/64 (%35.9) | Saha İçi Şut | 27/69 (%39.1) |
| 12/37 (%32.4) | 2 Sayı | 18/41 (%43.9) |
| 11/27 (%40.7) | 3 Sayı | 9/28 (%32.1) |
| 21/22 (%95.5) | Serbest Atış | 8/11 (%72.7) |
| 43 | Ribaund | 42 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 15 | Asist | 18 |
| 11 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 5 |
| 11 | Top Kaybı | 13 |
| 11 | Faul | 20 |
| 182 | Verimlilik (PIR) | 169 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 0, Çankaya Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 21.10.2022Antalya Toroslar Basketbol 78-71 Çankaya Üniversitesi
- 21.01.2023Çankaya Üniversitesi 76-77 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.