KBSL · 4. Hafta · 2022-2023 · 30 Ekim 2022 00:00
Nesibe Aydın 4. çeyreği 20-4 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Rize Belediyesi | 10 | 18 | 12 | 4 | 44 |
| Nesibe Aydın | 16 | 19 | 22 | 20 | 77 |
| Rize Belediyesi | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 77.5 | Tempo | 72.1 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
61.7 sezon ort. 85.1 | 100 hücumda sayı | 105.6 sezon ort. 102.6 |
28.8% sezon ort. 42.2% | eFG% | 50.8% sezon ort. 49.8% |
16.4% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 16.7% sezon ort. 15.1% |
28.0% sezon ort. 26.8% | Hücum ribaundu % | 29.7% sezon ort. 26.5% |
18.2% sezon ort. 22.7% | Serbest atış oranı | 29.0% sezon ort. 24.8% |
37.9% sezon ort. 41.9% | Üçlük payı | 46.8% sezon ort. 38.5% |
| Savunma | ||
105.6 sezon ort. 98.9 | 100 savunmada yenen sayı | 61.7 sezon ort. 96.2 |
50.8% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 28.8% sezon ort. 46.3% |
16.7% sezon ort. 17.6% | Zorlanan top kaybı | 16.4% sezon ort. 17.8% |
29.7% sezon ort. 31.4% | Rakip hücum ribaundu % | 28.0% sezon ort. 29.2% |
29.0% sezon ort. 26.4% | Rakip serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 30.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 27 dk+18.3 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 31 dk+7.0 PIR
- Gizem Kazali Akcan Rize Belediyesi · 22 dk+5.0 PIR
- Elif Emirtekin Nesibe Aydın · 13 dk+1.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sümeyya Özcan Rize Belediyesi · 38 dk−13.8 PIR
- Şevval Akalan Nesibe Aydın · 27 dk−6.4 PIR
- Marie Elise Benson Rize Belediyesi · 38 dk−5.1 PIR
- Katerina Zohnova Rize Belediyesi · 22 dk−4.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Rize Belediyesi | 71.3 | 72.1 | 61.7 | 28.8% | 16.4% | 28.0% | 18.2% | 105.6 | 50.8% | 16.7% | 70.3% | 29.0% | -43.9 |
| Nesibe Aydın | 72.9 | 72.1 | 105.6 | 50.8% | 16.7% | 29.7% | 29.0% | 61.7 | 28.8% | 16.4% | 72.0% | 18.2% | +43.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Rize Belediyesi | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 17/66 (%25.8) | Saha İçi Şut | 27/62 (%43.5) |
| 13/41 (%31.7) | 2 Sayı | 18/33 (%54.5) |
| 4/25 (%16.0) | 3 Sayı | 9/29 (%31.0) |
| 6/12 (%50.0) | Serbest Atış | 14/18 (%77.8) |
| 40 | Ribaund | 47 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 10 | Asist | 20 |
| 6 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 4 |
| 14 | Top Kaybı | 14 |
| 16 | Faul | 17 |
| 61 | Verimlilik (PIR) | 198 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.10.2022Rize Belediyesi 44-77 Nesibe Aydın
- 27.01.2023Nesibe Aydın 61-72 Rize Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

