KBSL · 2. Hafta · 2022-2023 · 16 Ekim 2022 00:00
Nesibe Aydın 4. çeyreği 26-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 13 | 12 | 10 | 10 | 45 |
| Nesibe Aydın | 24 | 18 | 20 | 26 | 88 |
| Beşiktaş | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.9 sezon ort. 76.2 | Tempo | 77.9 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
57.8 sezon ort. 96.5 | 100 hücumda sayı | 113.1 sezon ort. 102.3 |
30.0% sezon ort. 45.0% | eFG% | 50.7% sezon ort. 49.8% |
25.9% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 13.9% sezon ort. 15.2% |
16.7% sezon ort. 27.0% | Hücum ribaundu % | 38.1% sezon ort. 26.2% |
32.7% sezon ort. 26.6% | Serbest atış oranı | 27.8% sezon ort. 24.8% |
29.1% sezon ort. 27.5% | Üçlük payı | 30.6% sezon ort. 39.1% |
| Savunma | ||
113.1 sezon ort. 99.1 | 100 savunmada yenen sayı | 57.8 sezon ort. 96.4 |
50.7% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 30.0% sezon ort. 46.1% |
13.9% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 25.9% sezon ort. 17.5% |
38.1% sezon ort. 31.1% | Rakip hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 29.7% |
27.8% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 32.7% sezon ort. 30.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Şevval Akalan Nesibe Aydın · 33 dk+17.5 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 19 dk+11.7 PIR
- Duygu Özen Nesibe Aydın · 19 dk+3.4 PIR
- Queen Kamsiyochukwu Egbo Nesibe Aydın · 27 dk+3.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Dana Kiana Evans Beşiktaş · 34 dk−14.3 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş · 23 dk−7.1 PIR
- Mia Draşkiçeviç Beşiktaş · 12 dk−6.2 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 16 dk−4.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 77.9 | 77.9 | 57.8 | 30.0% | 25.9% | 16.7% | 32.7% | 113.1 | 50.7% | 13.9% | 61.9% | 27.8% | -55.4 |
| Nesibe Aydın | 77.8 | 77.9 | 113.1 | 50.7% | 13.9% | 38.1% | 27.8% | 57.8 | 30.0% | 25.9% | 83.3% | 32.7% | +55.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 16/55 (%29.1) | Saha İçi Şut | 32/72 (%44.4) |
| 15/39 (%38.5) | 2 Sayı | 23/50 (%46.0) |
| 1/16 (%6.3) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 12/18 (%66.7) | Serbest Atış | 15/20 (%75.0) |
| 33 | Ribaund | 51 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 13 | Asist | 26 |
| 3 | Top Çalma | 11 |
| 2 | Blok | 2 |
| 22 | Top Kaybı | 13 |
| 13 | Faul | 20 |
| 53 | Verimlilik (PIR) | 233 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Beşiktaş 1, Nesibe Aydın 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 15.10.2022Beşiktaş 45-88 Nesibe Aydın
- 14.01.2023Nesibe Aydın 60-65 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

