WbInsight

KBSL · 3. Hafta · 2022-2023 · 22 Ekim 2022 00:00

83 - 68

Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor logosu
Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor

Nesibe Aydın maçı 15 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Nesibe Aydın2421211783
Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor1920181168
Dört Faktör
Nesibe AydınKategoriTufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor
Tempo
78.7
sezon ort. 74.0
Tempo
78.7
sezon ort. 75.4
Hücum
105.0
sezon ort. 102.6
100 hücumda sayı
86.7
sezon ort. 97.2
52.9%
sezon ort. 49.7%
eFG%
46.9%
sezon ort. 49.6%
14.6%
sezon ort. 15.2%
Top kaybı oranı
22.6%
sezon ort. 16.4%
25.6%
sezon ort. 26.7%
Hücum ribaundu %
26.3%
sezon ort. 21.8%
23.2%
sezon ort. 25.0%
Serbest atış oranı
15.6%
sezon ort. 17.8%
30.4%
sezon ort. 39.1%
Üçlük payı
37.5%
sezon ort. 35.6%
Savunma
86.7
sezon ort. 95.4
100 savunmada yenen sayı
105.0
sezon ort. 104.0
46.9%
sezon ort. 45.6%
Rakip eFG%
52.9%
sezon ort. 48.3%
22.6%
sezon ort. 17.6%
Zorlanan top kaybı
14.6%
sezon ort. 12.8%
26.3%
sezon ort. 29.3%
Rakip hücum ribaundu %
25.6%
sezon ort. 26.7%
15.6%
sezon ort. 30.6%
Rakip serbest atış oranı
23.2%
sezon ort. 23.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.