KBSL · 8. Hafta · 2022-2023 · 30 Kasım 2022 00:00
Emlak Konut ilk çeyreği 24-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 24 | 14 | 18 | 31 | 87 |
| Melikgazi Kayseri Basketbol | 15 | 17 | 18 | 23 | 73 |
| Emlak Konut | Kategori | Melikgazi Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
83.9 sezon ort. 74.5 | Tempo | 83.9 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
101.6 sezon ort. 96.9 | 100 hücumda sayı | 88.9 sezon ort. 91.2 |
47.5% sezon ort. 48.3% | eFG% | 44.9% sezon ort. 45.8% |
17.8% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 18.4% sezon ort. 19.5% |
25.6% sezon ort. 26.1% | Hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 28.9% |
65.6% sezon ort. 21.9% | Serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 28.4% |
36.1% sezon ort. 25.9% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 24.3% |
| Savunma | ||
88.9 sezon ort. 94.8 | 100 savunmada yenen sayı | 101.6 sezon ort. 106.5 |
44.9% sezon ort. 46.1% | Rakip eFG% | 47.5% sezon ort. 51.9% |
18.4% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 17.8% sezon ort. 15.9% |
25.6% sezon ort. 23.9% | Rakip hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 30.9% |
20.3% sezon ort. 20.8% | Rakip serbest atış oranı | 65.6% sezon ort. 24.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Zeynep Kalbisağde Melikgazi Kayseri Basketbol · 32 dk+12.1 PIR
- Merve Arı Emlak Konut · 26 dk+7.7 PIR
- Nirra Fields Emlak Konut · 26 dk+5.1 PIR
- Eylül Minez Melikgazi Kayseri Basketbol · 12 dk+2.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 37 dk−5.5 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 31 dk−2.7 PIR
- Lyndra Shajuan Weaver Melikgazi Kayseri Basketbol · 36 dk−1.1 PIR
- Sevgi Tonguç Melikgazi Kayseri Basketbol · 10 dk−0.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 85.6 | 83.9 | 101.6 | 47.5% | 17.8% | 25.6% | 65.6% | 88.9 | 44.9% | 18.4% | 74.4% | 20.3% | +12.8 |
| Melikgazi Kayseri Basketbol | 82.2 | 83.9 | 88.9 | 44.9% | 18.4% | 25.6% | 20.3% | 101.6 | 47.5% | 17.8% | 74.4% | 65.6% | -12.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Melikgazi Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| 26/61 (%42.6) | Saha İçi Şut | 28/69 (%40.6) |
| 20/39 (%51.3) | 2 Sayı | 22/46 (%47.8) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 6/23 (%26.1) |
| 29/40 (%72.5) | Serbest Atış | 11/14 (%78.6) |
| 39 | Ribaund | 39 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 19 | Asist | 18 |
| 10 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 2 |
| 17 | Top Kaybı | 17 |
| 13 | Faul | 24 |
| 185 | Verimlilik (PIR) | 162 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.11.2022Emlak Konut 87-73 Melikgazi Kayseri Basketbol
- 08.03.2023Melikgazi Kayseri Basketbol 71-78 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

