KBSL · 6. Hafta · 2022-2023 · 12 Kasım 2022 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 4. çeyreği 22-3 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 26 | 25 | 24 | 22 | 97 |
| Melikgazi Kayseri Basketbol | 12 | 17 | 21 | 3 | 53 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Melikgazi Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.2 sezon ort. 76.4 | Tempo | 80.2 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
119.0 sezon ort. 116.2 | 100 hücumda sayı | 67.1 sezon ort. 92.1 |
57.2% sezon ort. 54.6% | eFG% | 38.1% sezon ort. 46.0% |
11.6% sezon ort. 13.3% | Top kaybı oranı | 23.0% sezon ort. 19.4% |
33.3% sezon ort. 35.1% | Hücum ribaundu % | 19.5% sezon ort. 29.2% |
22.4% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 28.6% |
43.4% sezon ort. 31.3% | Üçlük payı | 23.8% sezon ort. 24.7% |
| Savunma | ||
67.1 sezon ort. 87.0 | 100 savunmada yenen sayı | 119.0 sezon ort. 105.7 |
38.1% sezon ort. 46.7% | Rakip eFG% | 57.2% sezon ort. 51.5% |
23.0% sezon ort. 22.5% | Zorlanan top kaybı | 11.6% sezon ort. 16.1% |
19.5% sezon ort. 24.0% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 30.6% |
14.3% sezon ort. 23.8% | Rakip serbest atış oranı | 22.4% sezon ort. 25.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Natasha Renee Howard Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+10.3 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Alagöz Holding · 20 dk+10.0 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+9.5 PIR
- Merve Aydın Özbek Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Selin Gül Fenerbahçe Alagöz Holding · 13 dk−7.9 PIR
- Keyona Lavette Hayes Melikgazi Kayseri Basketbol · 36 dk−5.8 PIR
- Eylül Minez Melikgazi Kayseri Basketbol · 9 dk−4.7 PIR
- Lyndra Shajuan Weaver Melikgazi Kayseri Basketbol · 37 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 81.5 | 80.2 | 119.0 | 57.2% | 11.6% | 33.3% | 22.4% | 67.1 | 38.1% | 23.0% | 80.5% | 14.3% | +51.9 |
| Melikgazi Kayseri Basketbol | 79.0 | 80.2 | 67.1 | 38.1% | 23.0% | 19.5% | 14.3% | 119.0 | 57.2% | 11.6% | 66.7% | 22.4% | -51.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Melikgazi Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| 38/76 (%50.0) | Saha İçi Şut | 23/63 (%36.5) |
| 27/43 (%62.8) | 2 Sayı | 21/48 (%43.8) |
| 11/33 (%33.3) | 3 Sayı | 2/15 (%13.3) |
| 10/17 (%58.8) | Serbest Atış | 5/9 (%55.6) |
| 46 | Ribaund | 34 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 29 | Asist | 14 |
| 15 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 20 |
| 18 | Faul | 17 |
| 258 | Verimlilik (PIR) | 82 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 17 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 14, Melikgazi Kayseri Basketbol 3 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · Fenerbahçe Alagöz Holding 96-58 Melikgazi Kayseri Basketbol
- 2021-2022 · Melikgazi Kayseri Basketbol 58-99 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2020-2021 · Melikgazi Kayseri Basketbol 50-71 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2020-2021 · Fenerbahçe Alagöz Holding 91-69 Melikgazi Kayseri Basketbol
- 2019-2020 · Fenerbahçe Alagöz Holding 89-55 Melikgazi Kayseri Basketbol


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 11.11.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 97-53 Melikgazi Kayseri Basketbol
- 03.03.2023Melikgazi Kayseri Basketbol 56-110 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

