KBSL · 23. Hafta · 2021-2022 · 30 Mart 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport ilk çeyreği 28-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 28 | 24 | 26 | 18 | 96 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 14 | 14 | 18 | 12 | 58 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 74.9 | Tempo | 72.1 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
134.3 sezon ort. 119.4 | 100 hücumda sayı | 79.8 sezon ort. 93.6 |
61.4% sezon ort. 56.5% | eFG% | 41.7% sezon ort. 45.2% |
13.0% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 15.4% sezon ort. 16.6% |
39.4% sezon ort. 32.8% | Hücum ribaundu % | 12.8% sezon ort. 27.6% |
25.8% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 21.2% |
36.4% sezon ort. 37.1% | Üçlük payı | 28.3% sezon ort. 31.6% |
| Savunma | ||
79.8 sezon ort. 83.0 | 100 savunmada yenen sayı | 134.3 sezon ort. 105.2 |
41.7% sezon ort. 42.7% | Rakip eFG% | 61.4% sezon ort. 51.1% |
15.4% sezon ort. 20.5% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 16.1% |
12.8% sezon ort. 21.9% | Rakip hücum ribaundu % | 39.4% sezon ort. 31.0% |
21.7% sezon ort. 24.0% | Rakip serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 24.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 23 dk+6.6 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 28 dk+5.6 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 26 dk+4.2 PIR
- Sheylani Peddy Bellona Kayseri Basketbol · 33 dk+1.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Farhiya Abdi Bellona Kayseri Basketbol · 30 dk−8.5 PIR
- Egle Sventoraite Bellona Kayseri Basketbol · 21 dk−4.4 PIR
- Brooque Williams Bellona Kayseri Basketbol · 25 dk−4.3 PIR
- Gizem Sezer Bellona Kayseri Basketbol · 14 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 71.5 | 72.1 | 134.3 | 61.4% | 13.0% | 39.4% | 25.8% | 79.8 | 41.7% | 15.4% | 87.2% | 21.7% | +54.5 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 72.7 | 72.1 | 79.8 | 41.7% | 15.4% | 12.8% | 21.7% | 134.3 | 61.4% | 13.0% | 60.6% | 25.8% | -54.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| 34/66 (%51.5) | Saha İçi Şut | 23/60 (%38.3) |
| 21/42 (%50.0) | 2 Sayı | 19/43 (%44.2) |
| 13/24 (%54.2) | 3 Sayı | 4/17 (%23.5) |
| 15/17 (%88.2) | Serbest Atış | 8/13 (%61.5) |
| 47 | Ribaund | 25 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 24 | Asist | 8 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 12 |
| 15 | Faul | 15 |
| 126 | Verimlilik (PIR) | 44 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 16 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 13, Bellona Kayseri Basketbol 3 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · Bellona Kayseri Basketbol 58-99 Fenerbahçe Safiport
- 2020-2021 · Bellona Kayseri Basketbol 50-71 Fenerbahçe Safiport
- 2020-2021 · Fenerbahçe Safiport 91-69 Bellona Kayseri Basketbol
- 2019-2020 · Fenerbahçe Safiport 89-55 Bellona Kayseri Basketbol
- 2018-2019 · Bellona Kayseri Basketbol 58-76 Fenerbahçe Safiport


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 24.12.2021Bellona Kayseri Basketbol 58-99 Fenerbahçe Safiport
- 29.03.2022Fenerbahçe Safiport 96-58 Bellona Kayseri Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

