KBSL · 17. Hafta · 2021-2022 · 23 Şubat 2022 00:00
Bellona Kayseri Basketbol maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellona Kayseri Basketbol | 17 | 18 | 13 | 29 | 77 |
| Nesibe Aydın | 16 | 17 | 11 | 27 | 71 |
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.9 sezon ort. 73.8 | Tempo | 75.9 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
100.3 sezon ort. 92.7 | 100 hücumda sayı | 94.8 sezon ort. 100.7 |
48.3% sezon ort. 45.0% | eFG% | 51.6% sezon ort. 50.5% |
18.9% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 20.5% sezon ort. 18.0% |
24.2% sezon ort. 27.1% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 29.1% |
33.3% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 29.0% sezon ort. 25.9% |
33.3% sezon ort. 31.4% | Üçlük payı | 30.6% sezon ort. 37.6% |
| Savunma | ||
94.8 sezon ort. 106.7 | 100 savunmada yenen sayı | 100.3 sezon ort. 96.2 |
51.6% sezon ort. 51.5% | Rakip eFG% | 48.3% sezon ort. 46.0% |
20.5% sezon ort. 15.8% | Zorlanan top kaybı | 18.9% sezon ort. 15.7% |
33.3% sezon ort. 31.2% | Rakip hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 27.9% |
29.0% sezon ort. 24.3% | Rakip serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 25.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Brooque Williams Bellona Kayseri Basketbol · 31 dk+11.2 PIR
- Egle Sventoraite Bellona Kayseri Basketbol · 27 dk+8.3 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 37 dk+7.2 PIR
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 31 dk+5.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Meltem Yıldızhan Nesibe Aydın · 27 dk−6.6 PIR
- Kamile Nacickaite Nesibe Aydın · 20 dk−6.3 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 22 dk−5.4 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 11 dk−4.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bellona Kayseri Basketbol | 76.8 | 75.9 | 100.3 | 48.3% | 18.9% | 24.2% | 33.3% | 94.8 | 51.6% | 20.5% | 66.7% | 29.0% | +5.5 |
| Nesibe Aydın | 74.9 | 75.9 | 94.8 | 51.6% | 20.5% | 33.3% | 29.0% | 100.3 | 48.3% | 18.9% | 75.8% | 33.3% | -5.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 26/60 (%43.3) | Saha İçi Şut | 29/62 (%46.8) |
| 20/40 (%50.0) | 2 Sayı | 23/43 (%53.5) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 6/19 (%31.6) |
| 19/20 (%95.0) | Serbest Atış | 7/18 (%38.9) |
| 34 | Ribaund | 38 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 16 | Asist | 16 |
| 6 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 18 |
| 18 | Faul | 24 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 74 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Bellona Kayseri Basketbol 0, Nesibe Aydın 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 05.11.2021Nesibe Aydın 81-72 Bellona Kayseri Basketbol
- 22.02.2022Bellona Kayseri Basketbol 77-71 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

