KBSL · 18. Hafta · 2021-2022 · 19 Şubat 2022 00:00
Nesibe Aydın maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 18 | 19 | 23 | 14 | 74 |
| Botaş | 16 | 14 | 16 | 16 | 62 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.8 sezon ort. 75.3 | Tempo | 72.8 sezon ort. 70.8 |
| Hücum | ||
100.4 sezon ort. 100.5 | 100 hücumda sayı | 86.2 sezon ort. 107.9 |
47.8% sezon ort. 50.6% | eFG% | 39.7% sezon ort. 53.2% |
15.0% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 13.2% sezon ort. 15.1% |
33.3% sezon ort. 29.1% | Hücum ribaundu % | 10.5% sezon ort. 26.7% |
19.1% sezon ort. 26.3% | Serbest atış oranı | 31.0% sezon ort. 21.8% |
39.7% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 34.5% sezon ort. 37.9% |
| Savunma | ||
86.2 sezon ort. 96.7 | 100 savunmada yenen sayı | 100.4 sezon ort. 100.7 |
39.7% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 47.8% sezon ort. 48.3% |
13.2% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 15.0% sezon ort. 16.3% |
10.5% sezon ort. 28.3% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 29.4% |
31.0% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 19.1% sezon ort. 28.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 15 dk+13.5 PIR
- Meltem Yıldızhan Nesibe Aydın · 28 dk+5.5 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Botaş · 33 dk+4.8 PIR
- Merve Uygül Nesibe Aydın · 10 dk+3.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 29 dk−10.9 PIR
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 32 dk−10.7 PIR
- Jazmine Elizabeth Davis Botaş · 27 dk−9.5 PIR
- Tilbe Şenyürek Botaş · 23 dk−8.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jessica Thomas 100 asist barajını geçti
- Harika Gözde Eldaş 100. maçına çıktı
- Alaina Denise Coates 250 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 73.7 | 72.8 | 100.4 | 47.8% | 15.0% | 33.3% | 19.1% | 86.2 | 39.7% | 13.2% | 89.5% | 31.0% | +14.2 |
| Botaş | 71.9 | 72.8 | 86.2 | 39.7% | 13.2% | 10.5% | 31.0% | 100.4 | 47.8% | 15.0% | 66.7% | 19.1% | -14.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 29/68 (%42.6) | Saha İçi Şut | 20/58 (%34.5) |
| 22/41 (%53.7) | 2 Sayı | 14/38 (%36.8) |
| 7/27 (%25.9) | 3 Sayı | 6/20 (%30.0) |
| 9/13 (%69.2) | Serbest Atış | 16/18 (%88.9) |
| 47 | Ribaund | 30 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 22 | Asist | 18 |
| 3 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 10 |
| 23 | Faul | 18 |
| 91 | Verimlilik (PIR) | 69 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Nesibe Aydın 3, Botaş 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 19.11.2021Botaş 61-79 Nesibe Aydın
- 18.02.2022Nesibe Aydın 74-62 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

