WbInsight

KBSL · 17. Hafta · 2021-2022 · 4 Şubat 2022 00:00

91 - 71

Hatayspor logosu
Hatayspor

Botaş 2. çeyreği 23-12 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2023242491
Hatayspor1412242171
Dört Faktör
BotaşKategoriHatayspor
Tempo
78.3
sezon ort. 70.6
Tempo
78.3
sezon ort. 76.2
Hücum
114.2
sezon ort. 106.9
100 hücumda sayı
92.3
sezon ort. 99.8
54.7%
sezon ort. 52.7%
eFG%
45.2%
sezon ort. 49.0%
16.0%
sezon ort. 15.0%
Top kaybı oranı
17.5%
sezon ort. 15.6%
24.2%
sezon ort. 26.1%
Hücum ribaundu %
23.7%
sezon ort. 23.5%
34.4%
sezon ort. 21.7%
Serbest atış oranı
28.6%
sezon ort. 24.4%
35.9%
sezon ort. 37.8%
Üçlük payı
34.9%
sezon ort. 30.8%
Savunma
92.3
sezon ort. 101.0
100 savunmada yenen sayı
114.2
sezon ort. 106.2
45.2%
sezon ort. 48.4%
Rakip eFG%
54.7%
sezon ort. 50.4%
17.5%
sezon ort. 16.2%
Zorlanan top kaybı
16.0%
sezon ort. 12.9%
23.7%
sezon ort. 29.8%
Rakip hücum ribaundu %
24.2%
sezon ort. 28.3%
28.6%
sezon ort. 27.9%
Rakip serbest atış oranı
34.4%
sezon ort. 18.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.