KBSL · 22. Hafta · 2021-2022 · 19 Mart 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport 3. çeyreği 28-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatayspor | 13 | 8 | 15 | 13 | 49 |
| Fenerbahçe Safiport | 24 | 17 | 28 | 22 | 91 |
| Hatayspor | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.1 sezon ort. 76.2 | Tempo | 79.1 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
61.5 sezon ort. 101.1 | 100 hücumda sayı | 115.9 sezon ort. 119.9 |
35.2% sezon ort. 49.3% | eFG% | 55.3% sezon ort. 56.7% |
29.5% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 10.2% sezon ort. 12.9% |
13.2% sezon ort. 23.9% | Hücum ribaundu % | 21.3% sezon ort. 33.4% |
24.1% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 10.5% sezon ort. 21.0% |
20.4% sezon ort. 31.3% | Üçlük payı | 36.8% sezon ort. 37.1% |
| Savunma | ||
115.9 sezon ort. 106.2 | 100 savunmada yenen sayı | 61.5 sezon ort. 83.6 |
55.3% sezon ort. 50.3% | Rakip eFG% | 35.2% sezon ort. 42.9% |
10.2% sezon ort. 13.1% | Zorlanan top kaybı | 29.5% sezon ort. 20.1% |
21.3% sezon ort. 28.5% | Rakip hücum ribaundu % | 13.2% sezon ort. 21.9% |
10.5% sezon ort. 19.3% | Rakip serbest atış oranı | 24.1% sezon ort. 23.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 28 dk+14.3 PIR
- Vasiliki Louka Hatayspor · 32 dk+4.3 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 30 dk+3.8 PIR
- Elif Emirtekin Hatayspor · 37 dk+2.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Büşra Akbaş Hatayspor · 36 dk−8.1 PIR
- Dilara Lafatan Hatayspor · 30 dk−7.9 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 16 dk−6.7 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Hatayspor · 35 dk−5.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Elif Emirtekin 1.000 sayı barajını geçti
- Elif Emirtekin 250 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatayspor | 79.7 | 79.1 | 61.5 | 35.2% | 29.5% | 13.2% | 24.1% | 115.9 | 55.3% | 10.2% | 78.7% | 10.5% | -54.4 |
| Fenerbahçe Safiport | 78.5 | 79.1 | 115.9 | 55.3% | 10.2% | 21.3% | 10.5% | 61.5 | 35.2% | 29.5% | 86.8% | 24.1% | +54.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatayspor | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 18/54 (%33.3) | Saha İçi Şut | 37/76 (%48.7) |
| 16/43 (%37.2) | 2 Sayı | 27/48 (%56.3) |
| 2/11 (%18.2) | 3 Sayı | 10/28 (%35.7) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 7/8 (%87.5) |
| 42 | Ribaund | 43 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 37 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 10 | Asist | 21 |
| 7 | Top Çalma | 14 |
| 2 | Blok | 1 |
| 25 | Top Kaybı | 9 |
| 9 | Faul | 19 |
| 47 | Verimlilik (PIR) | 121 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 17.12.2021Fenerbahçe Safiport 95-69 Hatayspor
- 18.03.2022Hatayspor 49-91 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

