KBSL · 19. Hafta · 2021-2022 · 27 Şubat 2022 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 28-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 28 | 22 | 17 | 16 | 83 |
| Hatayspor | 15 | 25 | 9 | 10 | 59 |
| Galatasaray | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.2 sezon ort. 74.4 | Tempo | 76.2 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
107.6 sezon ort. 95.9 | 100 hücumda sayı | 78.4 sezon ort. 100.3 |
54.4% sezon ort. 45.3% | eFG% | 39.5% sezon ort. 49.2% |
15.9% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 19.2% sezon ort. 15.5% |
31.4% sezon ort. 29.2% | Hücum ribaundu % | 19.0% sezon ort. 23.7% |
20.6% sezon ort. 25.1% | Serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 24.8% |
29.4% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 30.6% sezon ort. 31.0% |
| Savunma | ||
78.4 sezon ort. 90.5 | 100 savunmada yenen sayı | 107.6 sezon ort. 106.5 |
39.5% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 54.4% sezon ort. 50.4% |
19.2% sezon ort. 18.5% | Zorlanan top kaybı | 15.9% sezon ort. 12.9% |
19.0% sezon ort. 22.4% | Rakip hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 28.0% |
19.4% sezon ort. 24.5% | Rakip serbest atış oranı | 20.6% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sude Yılmaz Galatasaray · 29 dk+14.8 PIR
- Büşra Akbaş Hatayspor · 34 dk+13.5 PIR
- Gizem Başaran Turan Galatasaray · 15 dk+5.3 PIR
- Kaela Dawn Davis Galatasaray · 25 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Hatayspor · 33 dk−12.0 PIR
- Aaryn Deje Ellenberg Wiley Hatayspor · 30 dk−8.6 PIR
- Shante Evans Galatasaray · 26 dk−5.6 PIR
- Elif Emirtekin Hatayspor · 27 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 77.2 | 76.2 | 107.6 | 54.4% | 15.9% | 31.4% | 20.6% | 78.4 | 39.5% | 19.2% | 81.0% | 19.4% | +29.2 |
| Hatayspor | 75.3 | 76.2 | 78.4 | 39.5% | 19.2% | 19.0% | 19.4% | 107.6 | 54.4% | 15.9% | 68.6% | 20.6% | -29.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| 32/68 (%47.1) | Saha İçi Şut | 21/62 (%33.9) |
| 22/48 (%45.8) | 2 Sayı | 14/43 (%32.6) |
| 10/20 (%50.0) | 3 Sayı | 7/19 (%36.8) |
| 9/14 (%64.3) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 45 | Ribaund | 32 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 19 | Asist | 19 |
| 11 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 16 |
| 12 | Faul | 12 |
| 104 | Verimlilik (PIR) | 59 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.11.2021Hatayspor 76-81 Galatasaray
- 26.02.2022Galatasaray 83-59 Hatayspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

