KBSL · 5. Hafta · 2022-2023 · 5 Kasım 2022 00:00
OGM Ormanspor maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 7 | 20 | 17 | 18 | 62 |
| OGM Ormanspor | 16 | 16 | 12 | 25 | 69 |
| Nesibe Aydın | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.8 sezon ort. 74.3 | Tempo | 69.8 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
89.5 sezon ort. 103.1 | 100 hücumda sayı | 98.0 sezon ort. 99.7 |
42.2% sezon ort. 50.1% | eFG% | 48.4% sezon ort. 48.7% |
8.0% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 16.6% sezon ort. 16.7% |
14.3% sezon ort. 27.1% | Hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 26.8% |
18.8% sezon ort. 25.1% | Serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 24.4% |
35.9% sezon ort. 38.9% | Üçlük payı | 45.9% sezon ort. 40.1% |
| Savunma | ||
98.0 sezon ort. 94.9 | 100 savunmada yenen sayı | 89.5 sezon ort. 109.2 |
48.4% sezon ort. 45.5% | Rakip eFG% | 42.2% sezon ort. 51.6% |
16.6% sezon ort. 17.8% | Zorlanan top kaybı | 8.0% sezon ort. 13.1% |
23.5% sezon ort. 29.3% | Rakip hücum ribaundu % | 14.3% sezon ort. 27.2% |
16.4% sezon ort. 30.6% | Rakip serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 27.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 33 dk+9.0 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 18 dk+8.8 PIR
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 37 dk+8.0 PIR
- Reshanda Jacqueta Gray OGM Ormanspor · 29 dk+1.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 40 dk−19.2 PIR
- Chelsea Nelson Nesibe Aydın · 34 dk−8.6 PIR
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 12 dk−4.8 PIR
- Sera Özelçi OGM Ormanspor · 15 dk−4.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Şevval Akalan 250 ribaund barajını geçti
- Reshanda Jacqueta Gray 100 sayı barajını geçti
- Riquna Uneik Williams 500 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 69.3 | 69.8 | 89.5 | 42.2% | 8.0% | 14.3% | 18.8% | 98.0 | 48.4% | 16.6% | 76.5% | 16.4% | -8.5 |
| OGM Ormanspor | 70.4 | 69.8 | 98.0 | 48.4% | 16.6% | 23.5% | 16.4% | 89.5 | 42.2% | 8.0% | 85.7% | 18.8% | +8.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 23/64 (%35.9) | Saha İçi Şut | 26/61 (%42.6) |
| 15/41 (%36.6) | 2 Sayı | 19/33 (%57.6) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 7/28 (%25.0) |
| 8/12 (%66.7) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 32 | Ribaund | 44 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 16 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 0 |
| 6 | Top Kaybı | 13 |
| 17 | Faul | 16 |
| 125 | Verimlilik (PIR) | 162 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Nesibe Aydın 2, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 04.11.2022Nesibe Aydın 62-69 OGM Ormanspor
- 03.02.2023OGM Ormanspor 69-79 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

