KBSL · 26. Hafta · 2021-2022 · 19 Nisan 2022 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; OGM Ormanspor Nesibe Aydın karşısında 1 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 19 | 24 | 11 | 10 | 64 |
| Nesibe Aydın | 14 | 14 | 14 | 21 | 63 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.1 sezon ort. 74.2 | Tempo | 74.1 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
86.8 sezon ort. 104.6 | 100 hücumda sayı | 84.7 sezon ort. 101.0 |
40.8% sezon ort. 50.0% | eFG% | 42.4% sezon ort. 50.8% |
18.5% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 14.6% sezon ort. 18.2% |
31.7% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 18.6% sezon ort. 29.6% |
20.0% sezon ort. 22.4% | Serbest atış oranı | 15.2% sezon ort. 26.4% |
29.2% sezon ort. 31.9% | Üçlük payı | 39.4% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
84.7 sezon ort. 96.5 | 100 savunmada yenen sayı | 86.8 sezon ort. 96.7 |
42.4% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 40.8% sezon ort. 46.2% |
14.6% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 15.7% |
18.6% sezon ort. 25.0% | Rakip hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 27.7% |
15.2% sezon ort. 19.6% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 26.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 27 dk+7.2 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 25 dk+5.9 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 17 dk+3.9 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 14 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 37 dk−9.4 PIR
- Meltem Yıldızhan Nesibe Aydın · 23 dk−9.0 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 22 dk−7.0 PIR
- Kamile Nacickaite Nesibe Aydın · 20 dk−6.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 73.7 | 74.1 | 86.8 | 40.8% | 18.5% | 31.7% | 20.0% | 84.7 | 42.4% | 14.6% | 81.4% | 15.2% | +2.1 |
| Nesibe Aydın | 74.4 | 74.1 | 84.7 | 42.4% | 14.6% | 18.6% | 15.2% | 86.8 | 40.8% | 18.5% | 68.3% | 20.0% | -2.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 24/65 (%36.9) | Saha İçi Şut | 23/66 (%34.8) |
| 19/46 (%41.3) | 2 Sayı | 13/40 (%32.5) |
| 5/19 (%26.3) | 3 Sayı | 10/26 (%38.5) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 48 | Ribaund | 36 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 20 | Asist | 16 |
| 7 | Top Çalma | 11 |
| 4 | Blok | 5 |
| 16 | Top Kaybı | 12 |
| 15 | Faul | 18 |
| 84 | Verimlilik (PIR) | 73 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 1, Nesibe Aydın 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 04.01.2022Nesibe Aydın 83-72 OGM Ormanspor
- 18.04.2022OGM Ormanspor 64-63 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

