WbInsight

KBSL · 22. Hafta · 2021-2022 · 19 Mart 2022 00:00

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Galatasaray OGM Ormanspor karşısında 3 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor2627142390
Galatasaray2431211793
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriGalatasaray
Tempo
78.9
sezon ort. 74.1
Tempo
78.9
sezon ort. 74.3
Hücum
114.5
sezon ort. 103.7
100 hücumda sayı
117.5
sezon ort. 95.5
59.1%
sezon ort. 49.4%
eFG%
54.0%
sezon ort. 45.3%
14.2%
sezon ort. 14.8%
Top kaybı oranı
9.0%
sezon ort. 16.1%
17.1%
sezon ort. 28.8%
Hücum ribaundu %
23.8%
sezon ort. 29.5%
22.7%
sezon ort. 22.3%
Serbest atış oranı
18.7%
sezon ort. 25.2%
39.4%
sezon ort. 31.5%
Üçlük payı
26.7%
sezon ort. 29.9%
Savunma
117.5
sezon ort. 95.4
100 savunmada yenen sayı
114.5
sezon ort. 89.1
54.0%
sezon ort. 46.2%
Rakip eFG%
59.1%
sezon ort. 45.8%
9.0%
sezon ort. 15.0%
Zorlanan top kaybı
14.2%
sezon ort. 18.7%
23.8%
sezon ort. 24.8%
Rakip hücum ribaundu %
17.1%
sezon ort. 22.4%
18.7%
sezon ort. 19.5%
Rakip serbest atış oranı
22.7%
sezon ort. 24.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.