KBSL · 20. Hafta · 2021-2022 · 5 Mart 2022 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 22-11 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 22 | 18 | 18 | 19 | 77 |
| Botaş | 11 | 22 | 13 | 15 | 61 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.7 sezon ort. 74.4 | Tempo | 68.7 sezon ort. 71.0 |
| Hücum | ||
111.9 sezon ort. 103.8 | 100 hücumda sayı | 88.9 sezon ort. 107.8 |
45.2% sezon ort. 49.9% | eFG% | 46.6% sezon ort. 52.9% |
8.3% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 20.6% sezon ort. 14.9% |
40.0% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 26.5% sezon ort. 26.0% |
15.1% sezon ort. 22.5% | Serbest atış oranı | 10.2% sezon ort. 22.5% |
24.7% sezon ort. 32.0% | Üçlük payı | 37.3% sezon ort. 37.8% |
| Savunma | ||
88.9 sezon ort. 96.3 | 100 savunmada yenen sayı | 111.9 sezon ort. 100.3 |
46.6% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 45.2% sezon ort. 48.4% |
20.6% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 8.3% sezon ort. 16.6% |
26.5% sezon ort. 24.8% | Rakip hücum ribaundu % | 40.0% sezon ort. 29.1% |
10.2% sezon ort. 19.7% | Rakip serbest atış oranı | 15.1% sezon ort. 28.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 38 dk+7.7 PIR
- Aija Jurjane Botaş · 26 dk+6.5 PIR
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 31 dk+5.8 PIR
- Danielle Marie Robinson OGM Ormanspor · 37 dk+4.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tilbe Şenyürek Botaş · 30 dk−13.5 PIR
- Sehernaz Çidal Botaş · 29 dk−7.6 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet OGM Ormanspor · 28 dk−4.3 PIR
- Jazmine Elizabeth Davis Botaş · 23 dk−4.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ayşe Cora Yamaner 250. maçına çıktı
- Jazmine Elizabeth Davis 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 68.8 | 68.7 | 111.9 | 45.2% | 8.3% | 40.0% | 15.1% | 88.9 | 46.6% | 20.6% | 73.5% | 10.2% | +23.0 |
| Botaş | 68.6 | 68.7 | 88.9 | 46.6% | 20.6% | 26.5% | 10.2% | 111.9 | 45.2% | 8.3% | 60.0% | 15.1% | -23.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 30/73 (%41.1) | Saha İçi Şut | 25/59 (%42.4) |
| 24/55 (%43.6) | 2 Sayı | 20/37 (%54.1) |
| 6/18 (%33.3) | 3 Sayı | 5/22 (%22.7) |
| 11/11 (%100.0) | Serbest Atış | 6/6 (%100.0) |
| 41 | Ribaund | 33 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 20 | Asist | 15 |
| 10 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 3 |
| 7 | Top Kaybı | 16 |
| 14 | Faul | 17 |
| 100 | Verimlilik (PIR) | 69 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, Botaş 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-1
- 04.12.2021Botaş 63-70 OGM Ormanspor
- 04.03.2022OGM Ormanspor 77-61 Botaş
- 22.04.2022OGM Ormanspor 72-71 Botaş
- 25.04.2022Botaş 83-77 OGM Ormanspor
- 28.04.2022OGM Ormanspor 70-61 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

