KBSL · 18. Hafta · 2021-2022 · 20 Şubat 2022 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 29-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 29 | 23 | 16 | 20 | 88 |
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | 14 | 18 | 18 | 12 | 62 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Bursa Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.0 sezon ort. 74.1 | Tempo | 79.0 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
112.8 sezon ort. 103.7 | 100 hücumda sayı | 77.6 sezon ort. 93.1 |
64.0% sezon ort. 49.3% | eFG% | 37.7% sezon ort. 45.6% |
25.6% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 18.0% sezon ort. 15.8% |
32.0% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 23.0% |
28.1% sezon ort. 22.1% | Serbest atış oranı | 27.7% sezon ort. 21.9% |
35.1% sezon ort. 31.7% | Üçlük payı | 29.2% sezon ort. 32.3% |
| Savunma | ||
77.6 sezon ort. 96.7 | 100 savunmada yenen sayı | 112.8 sezon ort. 101.6 |
37.7% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 64.0% sezon ort. 50.3% |
18.0% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 25.6% sezon ort. 18.2% |
20.5% sezon ort. 25.0% | Rakip hücum ribaundu % | 32.0% sezon ort. 32.1% |
27.7% sezon ort. 19.2% | Rakip serbest atış oranı | 28.1% sezon ort. 22.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 17 dk+22.3 PIR
- Danielle Marie Robinson OGM Ormanspor · 25 dk+12.7 PIR
- Claudia Monica Cuic Bursa Büyükşehir Belediyespor · 31 dk+11.3 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet OGM Ormanspor · 28 dk+5.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nazlı Bircan Gökdemir OGM Ormanspor · 12 dk−8.5 PIR
- Gizem Uca Bursa Büyükşehir Belediyespor · 26 dk−8.2 PIR
- Kathleen Mae Doyle Bursa Büyükşehir Belediyespor · 27 dk−7.2 PIR
- Gonca Karataş Bursa Büyükşehir Belediyespor · 14 dk−6.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Victoria Macaulay 100 top çalma barajını geçti
- Duygu Özen 50 asist barajını geçti
- Soana Kautelia Angelina Lucet 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 78.0 | 79.0 | 112.8 | 64.0% | 25.6% | 32.0% | 28.1% | 77.6 | 37.7% | 18.0% | 79.5% | 27.7% | +35.2 |
| Bursa Büyükşehir Belediyespor | 79.9 | 79.0 | 77.6 | 37.7% | 18.0% | 20.5% | 27.7% | 112.8 | 64.0% | 25.6% | 68.0% | 28.1% | -35.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Bursa Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 32/57 (%56.1) | Saha İçi Şut | 22/65 (%33.8) |
| 23/37 (%62.2) | 2 Sayı | 17/46 (%37.0) |
| 9/20 (%45.0) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 15/16 (%93.8) | Serbest Atış | 13/18 (%72.2) |
| 43 | Ribaund | 26 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 17 |
| 20 | Asist | 18 |
| 11 | Top Çalma | 14 |
| 4 | Blok | 2 |
| 22 | Top Kaybı | 16 |
| 13 | Faul | 13 |
| 118 | Verimlilik (PIR) | 58 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 19.11.2021Bursa Büyükşehir Belediyespor 70-97 OGM Ormanspor
- 19.02.2022OGM Ormanspor 88-62 Bursa Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

