KBSL · 20. Hafta · 2021-2022 · 5 Mart 2022 00:00
Nesibe Aydın maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 25 | 20 | 23 | 22 | 90 |
| Galatasaray | 17 | 12 | 29 | 27 | 85 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.4 sezon ort. 75.0 | Tempo | 82.4 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
107.0 sezon ort. 100.2 | 100 hücumda sayı | 105.4 sezon ort. 96.0 |
61.2% sezon ort. 50.2% | eFG% | 42.5% sezon ort. 45.8% |
20.9% sezon ort. 18.0% | Top kaybı oranı | 10.0% sezon ort. 16.0% |
8.7% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 38.0% sezon ort. 28.9% |
39.7% sezon ort. 25.6% | Serbest atış oranı | 27.5% sezon ort. 24.8% |
31.0% sezon ort. 37.6% | Üçlük payı | 37.5% sezon ort. 29.4% |
| Savunma | ||
105.4 sezon ort. 96.1 | 100 savunmada yenen sayı | 107.0 sezon ort. 89.4 |
42.5% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 61.2% sezon ort. 45.8% |
10.0% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 20.9% sezon ort. 18.5% |
38.0% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 8.7% sezon ort. 22.5% |
27.5% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 39.7% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Shante Evans Galatasaray · 31 dk+9.0 PIR
- Kamile Nacickaite Nesibe Aydın · 27 dk+6.5 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 33 dk+4.8 PIR
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 16 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tina Krajisnik Galatasaray · 29 dk−7.1 PIR
- Merve Aydın Özbek Galatasaray · 38 dk−5.5 PIR
- Kaela Dawn Davis Galatasaray · 24 dk−3.9 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 36 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Yıldızhan 250 ribaund barajını geçti
- Jessica Thomas 250 sayı barajını geçti
- Harika Gözde Eldaş 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 84.1 | 82.4 | 107.0 | 61.2% | 20.9% | 8.7% | 39.7% | 105.4 | 42.5% | 10.0% | 62.0% | 27.5% | +1.6 |
| Galatasaray | 80.7 | 82.4 | 105.4 | 42.5% | 10.0% | 38.0% | 27.5% | 107.0 | 61.2% | 20.9% | 91.3% | 39.7% | -1.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 33/58 (%56.9) | Saha İçi Şut | 31/80 (%38.8) |
| 28/40 (%70.0) | 2 Sayı | 25/50 (%50.0) |
| 5/18 (%27.8) | 3 Sayı | 6/30 (%20.0) |
| 19/23 (%82.6) | Serbest Atış | 17/22 (%77.3) |
| 33 | Ribaund | 40 |
| 2 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 23 | Asist | 14 |
| 4 | Top Çalma | 13 |
| 5 | Blok | 1 |
| 18 | Top Kaybı | 10 |
| 21 | Faul | 23 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 89 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Nesibe Aydın 2, Galatasaray 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 3-1
- 03.12.2021Galatasaray 67-49 Nesibe Aydın
- 04.03.2022Nesibe Aydın 90-85 Galatasaray
- 21.04.2022Nesibe Aydın 94-79 Galatasaray
- 24.04.2022Galatasaray 49-53 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

