WbInsight

KBSL · 21. Hafta · 2021-2022 · 16 Mart 2022 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

81 - 88

OGM Ormanspor 4. çeyreği 20-10 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi2320281081
OGM Ormanspor2421232088
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriOGM Ormanspor
Tempo
73.2
sezon ort. 75.3
Tempo
73.2
sezon ort. 74.3
Hücum
109.2
sezon ort. 99.1
100 hücumda sayı
121.7
sezon ort. 103.5
57.1%
sezon ort. 49.6%
eFG%
58.2%
sezon ort. 49.5%
7.7%
sezon ort. 15.5%
Top kaybı oranı
13.2%
sezon ort. 14.9%
9.8%
sezon ort. 22.6%
Hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 28.3%
7.1%
sezon ort. 20.9%
Serbest atış oranı
17.9%
sezon ort. 22.4%
52.9%
sezon ort. 38.8%
Üçlük payı
37.3%
sezon ort. 31.6%
Savunma
121.7
sezon ort. 107.0
100 savunmada yenen sayı
109.2
sezon ort. 95.7
58.2%
sezon ort. 50.8%
Rakip eFG%
57.1%
sezon ort. 46.1%
13.2%
sezon ort. 12.9%
Zorlanan top kaybı
7.7%
sezon ort. 15.0%
33.3%
sezon ort. 27.2%
Rakip hücum ribaundu %
9.8%
sezon ort. 25.3%
17.9%
sezon ort. 22.4%
Rakip serbest atış oranı
7.1%
sezon ort. 19.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.