WbInsight

KBSL · 20. Hafta · 2021-2022 · 5 Mart 2022 00:00

UMF Yapı İzmit Belediyespor logosu
UMF Yapı İzmit Belediyespor

82 - 79

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; UMF Yapı İzmit Belediyespor Çankaya Üniversitesi karşısında 3 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
UMF Yapı İzmit Belediyespor2224241282
Çankaya Üniversitesi2312242079
Dört Faktör
UMF Yapı İzmit BelediyesporKategoriÇankaya Üniversitesi
Tempo
72.3
sezon ort. 76.8
Tempo
72.3
sezon ort. 75.3
Hücum
114.0
sezon ort. 91.3
100 hücumda sayı
108.8
sezon ort. 99.1
56.6%
sezon ort. 44.4%
eFG%
52.1%
sezon ort. 49.8%
14.3%
sezon ort. 16.2%
Top kaybı oranı
13.9%
sezon ort. 15.3%
33.3%
sezon ort. 23.9%
Hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 21.6%
13.2%
sezon ort. 24.7%
Serbest atış oranı
8.3%
sezon ort. 20.9%
41.2%
sezon ort. 36.6%
Üçlük payı
41.7%
sezon ort. 39.2%
Savunma
108.8
sezon ort. 103.7
100 savunmada yenen sayı
114.0
sezon ort. 107.3
52.1%
sezon ort. 51.7%
Rakip eFG%
56.6%
sezon ort. 50.8%
13.9%
sezon ort. 17.2%
Zorlanan top kaybı
14.3%
sezon ort. 12.8%
33.3%
sezon ort. 31.6%
Rakip hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 27.2%
8.3%
sezon ort. 19.9%
Rakip serbest atış oranı
13.2%
sezon ort. 22.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.