KBSL · 23. Hafta · 2021-2022 · 29 Mart 2022 00:00
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 4. çeyreği 30-18 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 18 | 25 | 21 | 30 | 94 |
| OGM Ormanspor | 13 | 18 | 14 | 18 | 63 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.2 sezon ort. 73.3 | Tempo | 77.2 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
121.4 sezon ort. 105.6 | 100 hücumda sayı | 81.9 sezon ort. 104.8 |
53.8% sezon ort. 51.3% | eFG% | 38.5% sezon ort. 50.1% |
5.7% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 12.1% sezon ort. 14.9% |
25.6% sezon ort. 30.4% | Hücum ribaundu % | 14.3% sezon ort. 29.0% |
12.7% sezon ort. 21.7% | Serbest atış oranı | 27.7% sezon ort. 22.1% |
40.5% sezon ort. 34.9% | Üçlük payı | 23.1% sezon ort. 32.1% |
| Savunma | ||
81.9 sezon ort. 90.6 | 100 savunmada yenen sayı | 121.4 sezon ort. 95.2 |
38.5% sezon ort. 44.8% | Rakip eFG% | 53.8% sezon ort. 46.2% |
12.1% sezon ort. 16.9% | Zorlanan top kaybı | 5.7% sezon ort. 15.1% |
14.3% sezon ort. 23.2% | Rakip hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 24.8% |
27.7% sezon ort. 23.5% | Rakip serbest atış oranı | 12.7% sezon ort. 19.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sinem Ataş ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 24 dk+18.1 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 24 dk+12.1 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 28 dk+9.7 PIR
- Asena Yalçın ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 28 dk+6.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 26 dk−17.7 PIR
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 34 dk−9.2 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet OGM Ormanspor · 20 dk−8.3 PIR
- Tiffany Hayes ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 29 dk−8.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Asena Yalçın 250. maçına çıktı
- Temitope Titilola Fagbenle 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 77.4 | 77.2 | 121.4 | 53.8% | 5.7% | 25.6% | 12.7% | 81.9 | 38.5% | 12.1% | 85.7% | 27.7% | +39.5 |
| OGM Ormanspor | 76.9 | 77.2 | 81.9 | 38.5% | 12.1% | 14.3% | 27.7% | 121.4 | 53.8% | 5.7% | 74.4% | 12.7% | -39.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 36/79 (%45.6) | Saha İçi Şut | 23/65 (%35.4) |
| 23/47 (%48.9) | 2 Sayı | 19/50 (%38.0) |
| 13/32 (%40.6) | 3 Sayı | 4/15 (%26.7) |
| 9/10 (%90.0) | Serbest Atış | 13/18 (%72.2) |
| 47 | Ribaund | 38 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 31 | Asist | 15 |
| 6 | Top Çalma | 3 |
| 4 | Blok | 1 |
| 5 | Top Kaybı | 10 |
| 17 | Faul | 13 |
| 133 | Verimlilik (PIR) | 63 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 8, OGM Ormanspor 3 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · OGM Ormanspor 57-77 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2020-2021 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 86-89 OGM Ormanspor
- 2020-2021 · OGM Ormanspor 100-101 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2019-2020 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 86-67 OGM Ormanspor
- 2019-2020 · OGM Ormanspor 94-72 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-0
- 25.12.2021OGM Ormanspor 57-77 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 28.03.2022ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 94-63 OGM Ormanspor
- 01.05.2022ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 91-64 OGM Ormanspor
- 03.05.2022ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 75-68 OGM Ormanspor
- 06.05.2022OGM Ormanspor 51-80 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

