KBSL · 24. Hafta · 2021-2022 · 2 Nisan 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport 4. çeyreği 18-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 13 | 22 | 17 | 18 | 70 |
| Nesibe Aydın | 9 | 17 | 19 | 8 | 53 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.7 sezon ort. 74.6 | Tempo | 79.7 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
86.0 sezon ort. 120.9 | 100 hücumda sayı | 67.9 sezon ort. 101.6 |
42.5% sezon ort. 57.1% | eFG% | 40.0% sezon ort. 50.8% |
16.2% sezon ort. 12.7% | Top kaybı oranı | 29.5% sezon ort. 17.7% |
23.9% sezon ort. 33.3% | Hücum ribaundu % | 27.0% sezon ort. 29.3% |
13.7% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 29.1% sezon ort. 26.0% |
28.8% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 30.9% sezon ort. 37.5% |
| Savunma | ||
67.9 sezon ort. 83.3 | 100 savunmada yenen sayı | 86.0 sezon ort. 96.8 |
40.0% sezon ort. 42.8% | Rakip eFG% | 42.5% sezon ort. 46.2% |
29.5% sezon ort. 20.1% | Zorlanan top kaybı | 16.2% sezon ort. 15.8% |
27.0% sezon ort. 21.5% | Rakip hücum ribaundu % | 23.9% sezon ort. 27.9% |
29.1% sezon ort. 23.8% | Rakip serbest atış oranı | 13.7% sezon ort. 26.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Safiport · 34 dk+4.7 PIR
- Meltem Yıldızhan Nesibe Aydın · 25 dk+0.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 22 dk−16.2 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 35 dk−14.3 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 31 dk−13.5 PIR
- Kamile Nacickaite Nesibe Aydın · 22 dk−10.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Olcay Çakır Turgut 1.000 asist barajını geçti
- Satou Sabally 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 81.4 | 79.7 | 86.0 | 42.5% | 16.2% | 23.9% | 13.7% | 67.9 | 40.0% | 29.5% | 73.0% | 29.1% | +18.1 |
| Nesibe Aydın | 78.0 | 79.7 | 67.9 | 40.0% | 29.5% | 27.0% | 29.1% | 86.0 | 42.5% | 16.2% | 76.1% | 13.7% | -18.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 29/73 (%39.7) | Saha İçi Şut | 19/55 (%34.5) |
| 25/52 (%48.1) | 2 Sayı | 13/38 (%34.2) |
| 4/21 (%19.0) | 3 Sayı | 6/17 (%35.3) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 9/16 (%56.3) |
| 38 | Ribaund | 45 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 19 | Asist | 12 |
| 16 | Top Çalma | 11 |
| 5 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 26 |
| 19 | Faul | 18 |
| 87 | Verimlilik (PIR) | 53 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 3, Nesibe Aydın 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-0
- 27.12.2021Nesibe Aydın 55-90 Fenerbahçe Safiport
- 01.04.2022Fenerbahçe Safiport 70-53 Nesibe Aydın
- 30.04.2022Fenerbahçe Safiport 73-71 Nesibe Aydın
- 02.05.2022Fenerbahçe Safiport 97-62 Nesibe Aydın
- 05.05.2022Nesibe Aydın 78-100 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

