WbInsight

KBSL · 23. Hafta · 2021-2022 · 30 Mart 2022 00:00

Hatayspor logosu
Hatayspor

76 - 71

Hatayspor ilk yarıyı 40-41 geride kapattı, ikinci yarıyı 36-30 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Hatayspor1426171976
Nesibe Aydın1625161471
Dört Faktör
HataysporKategoriNesibe Aydın
Tempo
70.3
sezon ort. 76.6
Tempo
70.3
sezon ort. 75.4
Hücum
110.0
sezon ort. 99.1
100 hücumda sayı
99.3
sezon ort. 100.5
54.3%
sezon ort. 48.6%
eFG%
47.8%
sezon ort. 50.6%
12.8%
sezon ort. 15.8%
Top kaybı oranı
16.2%
sezon ort. 18.2%
28.1%
sezon ort. 23.4%
Hücum ribaundu %
36.6%
sezon ort. 29.0%
39.7%
sezon ort. 24.0%
Serbest atış oranı
11.6%
sezon ort. 26.6%
29.3%
sezon ort. 31.0%
Üçlük payı
46.4%
sezon ort. 37.0%
Savunma
99.3
sezon ort. 106.8
100 savunmada yenen sayı
110.0
sezon ort. 96.0
47.8%
sezon ort. 50.6%
Rakip eFG%
54.3%
sezon ort. 45.8%
16.2%
sezon ort. 12.9%
Zorlanan top kaybı
12.8%
sezon ort. 15.9%
36.6%
sezon ort. 27.8%
Rakip hücum ribaundu %
28.1%
sezon ort. 27.8%
11.6%
sezon ort. 19.2%
Rakip serbest atış oranı
39.7%
sezon ort. 25.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.